Bir Bakış Prada’nın S/S’20 şovunu çevreleyen vızıltı hala tartışılıyor. Endüstriyel Fondazione boşluğunun içinde, parlak renklerin yanı sıra, bildiğimiz ve beklediğimiz ilginç Prada vibe sağlamak için entegre edilmiş büyük pasteller. Miuccia Prada ile bu koleksiyon hakkında konuşurken, bu sezonun giysilerinin “Kişinin kıyafetlerden çok daha önemli olması gerektiğini” belirttiği gibi kullanıcıya odaklandığı ve “kişisel stil çok daha önemlidir. kıyafetlerden daha. ”

Aynı şekilde sürdürülebilirlik konusunda büyük bir tartışma vardı, çünkü bu kişisel olarak Bayan Prada için gerekli. Bu açıktı, çünkü giysiler, son derece giyilebilir uzun süreli gardırop zımbaları olabilecek parçaların yanı sıra güzel uyarlanmış uyumlara sahip daha az daha az bir yöntem gösterdi.

Kıyafetler etkilenirken, çantalar için burada olduğunuzu anlıyorum. Pist bize mevcut çantalardaki güncellemelere ek olarak bazı yeni stiller gösterdi. Daha ziyade birkaç konteyner çantası ortaya çıktı ve ilkbahar/yaz 2020 için, Prada amblemi ile geleneksel siyahtan logo ile halat düğümü detaylarına sahip kahverengi bir versiyona kadar büyük bir itiş… kişisel favorime, dokuma bir versiyona kadar Bu, üst kısımda dokuma deri sergiledi, pürüzsüz bir deri tabanla eşleştirildi. Konteyner torbası genellikle göz ardı edilen bir şekildir, özellikle bu gerçek anlamda bir canlanma yaptı ve Prada, şeklinin burada kalmak için olduğunu kabul ediyor. Farklı versiyonlar, buzağı derisinden dokuma, kayın ahşabına, düğümlü doğal ipe kadar farklı kulplar gösterir.

Ünlü Prada Fit Together çantası, yöntemini huş ağacı ve lamine Nappa deri elemanları ile birlikte tamamen elle düğümlü tübüler ip içeren yeni bir yorumda yaptı. Tasarımlar bu çantaları çantanın gövdesini tutarak getirdi, ancak bunun çağdaş bir bükülme ile anladığınız (ve sevdiğim) bir arada çanta olduğunu garanti ediyorum. Bunların iç çantası kontrastlı siyah naylondan yapılmıştır.

Prada Saddlebag tasarımı grubun göze çarpmasıdır. Deri döner kapatma, çantayı dokuma elementlere sahip ayarlanabilir kayışla birlikte öne çıkarır.

Vogue.com aracılığıyla resim

WWD aracılığıyla görüntü.

Rafya konteyner çantalarının bir ton mükemmel fotoğrafı yoktu, ancak bunlar göze çarpıyor. Doğal Rafya çantaları Hindistan’da el işi ve pürüzsüz buzağı ve çelik donanım ile güzel bir şekilde çift.

İlk olarak FW19 koleksiyonunda tanıtılan Prada Matinee, timsahın yanı sıra yeni dokuma kulplardaki detaylarla güncellendi. Geleneksel şekil, mükemmel bir günlük taşıma sağlayan son derece Prada tarzı olarak birbirinden ayrıldığı anda bu çantada bulmak için çok daha fazlası.

Görünüm kazanan bir başka yeni şekil, bir döner kapama (yukarıdaki daha büyük saddle çantasına benzer) ile karakterize edilen yapıların yanı sıra farklı şekillerin ve yapıların bir flep çizgisiydi. Sürüme bağlı olarak, döner kapatma ya deri ile tamamlanır veya renkli bir reçinede kaplanır. Saffiano cuir, pürüzsüz buzağı, python ve parlak timsah seçenekleri pistte görüldü.