ile yaz aylarında kuzeydoğusundaysanız, hepimizin yaşadığı bu yoğun sıcak dalganın bir parçasısınız. Güney Florida’dan olabilirim, ancak binalardan sıcak yayılan ve bu beton ormanda, tanımlayamadığım bir yöntemdeki sıcaklığı yoğunlaştıran bir şey var. Oh, yanı sıra sıcak aşçılar, şehrin cazibesinin bir parçası olan kokular, çok az bir çöp ve ter karışımına dönüşüyor. Ziyaret edecekseniz, düşene kadar bekleyin.

İşte harika bir haber: Yaz aylarında kapıyı çaldığında, Proenza Schouler’in arkasındaki ikili, tüm bu sıcak günleri kıyıya bir yolculuğa değer hale getirmek için bir plaj çantası ve desenli havlu üretti. Plaj ürünlerine splurging’in aptalca olduğuna inanmak için kullandım, ancak çeşitli maliyet noktalarında çok fazla şık seçenekle, hepimiz plaj kıyafetimize inanmalıyız.

Proenza Schouler plaj çantası, suya dayanıklı ceplerle birlikte bir çekiliş üst kısmına ve birlikte bir dizi uygun bölmeye sahiptir. Aslında, bu çanta, çocukken uzun yıllar boyunca yüzmek için aklınızda bulundurduğum çağdaş bir Speedo çantasının yanı sıra aerodinamik ve çağdaş bir Speedo çantası gibi görünüyor. Proenza Schouler çantalarına inandığımda, PS1’in yanı sıra bu tarzın bundan uzak olduğuna inanıyorum, ancak markanın imajına sadık kalan bir yöntemde. Proenza estetiğini seviyorsanız, bu yönlendirilecek yöntemdir. Maliyet 485 $ ‘dır.

İkisi olmasına rağmen, havlu kişisel olarak savururum. Parkta bir gün veya kumda bir gün boyunca, büyük bir rahat havlu bir zorunluluktur ve bu proenza schouler plaj havlusu görevi bir patlama ile yaptırır. Programın maliyeti bir havlu için tamamen ağır, ancak bazen hepimiz biraz savurganlık yapmak istiyoruz. Proenza Schouler aracılığıyla maliyet 145 dolar.