‘da canlı Madison Avenue Couture etkinliğine özel bir göz atıyoruz. Nereye tıkladığım önemli değil, Hermes çantaları her yerde çevrimiçi olarak ortaya çıkıyor ve ben de daha heyecanlı olmayabilir. Hepinizin bildiği gibi, büyük olasılıkla birçoğunuz benzer şekilde hissettiniz, bir Hermes çantası veya seçeneğinizin aksesuarı bulabilmek son derece zordur. Bununla birlikte, hem eski hem de yeni en iyi Hermes ürünlerini bir araya getiren güvenilir kaynaklarla, hepimiz Hermes Cennetinin bir parçasına (veya on) sahip olabiliriz.

Mart ayından itibaren çok sevilen Chanel Madison Avenue couture etkinliğinin ardından Rue La La, UP ile Nisan ayı için geniş bir 65 çanta Hermes sunuyor. Gökkuşağının tüm renklerinde, sevdiğimiz tüm derilerde, çok çeşitli seçeneklerde, Rue La La’nın bu Madison Avenue Couture etkinliği kaçırılmamalıdır. Etkinlik yarın sabah saat 11’e kadar çevrimiçi olmaz, ancak Web’deki tek özel gizlice göz atmanın yanı sıra ilk ve biz de var!

Bu olayı önizledikten sonra büyük çanta ateşi yaşıyorum, şeker renkli Birkins’in yanı sıra Kellys bana bolca alay ediyor. Güçlü sarılar, güller ve menekşeler neon yeşilliklere, fan-favori mavileri ve nötrlere, sezonun rengine kadar: Mandalina, Hermes gökkuşağının gerçekten her rengi var. Bunun da ötesinde, son derece sevilenlerin versiyonları da dahil olmak üzere tercih ettiğim moda mücevherlerinden birkaçı ve Collier de Chien Pepper’ı da bulmak zor. Hermes dünyasında daha nadir olan birkaç özel iki renkli torba ve ipek koleksiyonuna yeterli olamayanlar için güzel eşarplar karışıktır.

Madison Avenue Couture, tasarımcı çanta işine açıkça göz atıyor, en iyi ve çoğu alışılmadık üründen birkaçını bir araya getiriyor ve bunları adil fiyatlarla satıyor. Tüm ürünler otantik, bazıları yeni gibi, bazıları ise biraz daha fazla sevgiye sahip, ancak burada herkes için bir şey olduğunu garanti edebilirim. Şimdi, para ağacım gerektiğinde nerede?! Yarın etkinliğe saldırı planınızı planlayabilmeniz için tüm önizlemeye bir göz attığınızdan emin olun. Satış yarın saat 11: 00’de açıldığında doğru girebilirsiniz.