Rutin Kara Cuma satışları eğlencelidir, ancak gerçekten eğlenceli olanı anlarsınız? Ellerinizi vintage alabilmenin yanı sıra genellikle web’de sunulmayan dikkatlice kullanılabilmek. Rue La La’daki arkadaşlarımızın mevcut olduğu yerdir – en iyi vintage kullandıkları ve internette dikkatli bir şekilde kullanıldığı gibi anlaşılıyorlar ve bugün internet alışverişinde çok büyük bir gün olduğundan, onlar Rue La La Luxe Hediye Satışı ile sizin için özellikle özel bir şey pişirdi.

Hermes, Louis Vuitton ve Chanel çantalarından, Chanel’e ve Hermes aksesuarlarına, Tiffany moda takılarına (birincisi!) Ne olursa olsun, bu büyük satış sadece hediyenizdeki en şanslı alıcılar için bunu listeleyen çok fazla seçeneğe sahip değil Ancak tatil sezonu, aynı şekilde kendinize davranabileceğiniz biraz bir şey. Sonuçta, normalde en çok tatil kaygısını yaşayan kadınlardır, çünkü normalde hediye alımı, sarma ve yemek pişirme görevleriyle üzülenleriz. Bir muameleye (veya belki de iki) sahip olmalısınız, ayrıca satış yarım saat içinde açıldığında başlamak için bazı önerilerimiz var. Hızlı bir şekilde alışveriş yapın – satış saat 15: 00’den itibaren devam ediyor. Bugün, 23 Kasım – 11:00 Pazartesi, 26 Kasım. Tam satışı 3’ten başlayarak alışveriş yapın!

Hermes Black Lizard Birkin, 25cm
Ne zaman bir spin için çıkarılmak için yeterli nötr, bir iş sonrası etkinlikte OOH ve AHH’leri almak için biraz yeterli; Bu Exotics Birkin her iki dünyanın da en iyisidir. Rue la la aracılığıyla sunulur.

Louis Vuitton Kısıtlı Edition Monogram Salina Rubis Tote
Sınırlı sayıda Louis Vuitton çantalarını bulmak son derece zordur ve bu yanı sıra kırmızı döşeme ve kesinlikle pratik şekli ile bu özellikle şehvet layıktır. Rue la la aracılığıyla sunulur.

Chanel flep çanta küpeleri
Vintage Chanel Kostüm Moda Takı özellikle koleksiyonludur ve kim biraz altın cüzdanların kulaklarından sarkmak istemez ki? Elbette Chanel çantaları oldukları sürece. Rue la la aracılığıyla sunulur.

Hermes Vert Anis Birkin
Parlak bir Hermes Birkin’den çok daha gelişmiş bir renk yok. Rue la la aracılığıyla sunulur.

Chanel Reissue 2.55 flep torbası
Kış beyazları hakkında şüpheci olsanız bile, bu Chanel taşıma çantası zihninizi değiştirmek için yeterli olmaktan çok daha fazla olmalıdır. Rue la la aracılığıyla sunulur.

Hermes Collier de Chien Devekuşu Kemeri
Pantolonunuzu tutmak için bir chicer yöntemi bulmaya çalışıyorsanız, bakmayı bırakabilirsiniz. Yok. Rue la la aracılığıyla sunulur.

Louis Vuitton Keepall 55 Bandouliere
Tatil seyahat sezonu için tam zamanında, tüm zamanların en büyük seyahat parçalarından birini alın. Rue la la aracılığıyla sunulur.

Hermes Kelly 35cm
Kelly’nin günlük bir çanta olmak için değerli olduğuna inanıyorsanız, bu versiyona bir göz atın ve tekrar inanın. Rue la la aracılığıyla sunulur.

Chanel kapitalı flep çantası
Siyah bir Chanel taşıma çantası, dolabındaki her moda bayanın ihtiyaç duyduğu bir şeydir ve bu da birçok insanın sahip olduğu şeyden çok farklıdır. Farklı olmak her zaman çok daha eğlencelidir. Rue la la aracılığıyla sunulur.