Sizinle burada seviye atlayayım: Ben hem doğumla hem de kış hava koşullarına göre mizaçtan kaçınma ile bir güneyliyim. Birkaç yıl önce New York’a transfer edilmeden önce, hayatımda gerçek bir ceket vardı (tıpkı herkes gibi Amerika’da yüksek kuruma gittiğimden beri uzaydan bir tavus kacası) ve mutlaka üzülmedim o. Şimdi Chicago’yu dün Sibirya’ya dönüştüren aynı kutupsal girdap, benimsenmiş ikamet konumunda ortaya çıktı ve meşhur saçmalık gerçek oldu. Doğal olarak, 2014 Haftası’nın ilk kıyafetlerimiz, gerçek dolabımdan birkaç parça da dahil olmak üzere, tam olarak nasıl modaya uygun bir şekilde savuşturulacağını sunuyor.

-11 -11’lik bir rüzgar fırtınası için, Moncler Puffer’ı kırmanın zamanı geldi. Birçok moda insanının anayasal olarak puffer katlarına karşı olduğunu biliyorum, ancak şimdi zor olmanın zamanı değil. Zor olmayı seçerseniz, kişi büyüklüğünde bir popsicle’ye dönüşmenizi engelleyemem, aynı zamanda geçen hafta satışlarda aldığınız tüm şeyleri giyme şansınız olmayacak. Kimse bunu istemiyor! Puffer giyin. Ceketinizden sonra, botlarınız bir sonraki çok önemli seçeneğinizdir, yanı sıra Ugg Belcloud botlarına üç yıl boyunca yemin ettim ve sayım. Onları kar, buz, slush ve bir sürü belirsiz derinlik ve kompozisyon su birikintisi ve en iyileri ile kullandım. Dışarıdaki Uggs gibi görünmüyorlar ve tabanları olduğu kadar kaymaya dayanıklı, ancak yine de o harika, bulanık astar alıyorsunuz.

Ve sonra, elbette, el çantası var. Vücudunuzda oturan bir şey, ceketiniz hantal olduğunda ve omuzlarınızdan sonbaharda olmak isteyenler ve Saffiano gibi güçlü bir deride kapalı bir üstü olan bir şeyi teşvik ederiz. Bazı bulanık aksesuarlar, bir balıkçı yaka sweatshirt (böylece eşarpınıza kadar bağımlı olmak zorunda değilsiniz) ve aynı zamanda dayanıklı nemlendiricinin yanı sıra ayarlayın. En azından 20 dakika. Sonra içeri gir. Anneni telefonla aramamı sağlama.

Prada Saffiano Vernice Promenade Crossbody
Neiman Marcus aracılığıyla 1.570 dolar

Moncler barbel ceket
Farfetch.com aracılığıyla 867 $

Ugg belcloud kar botları
Zappos aracılığıyla 295 $

Duffy Marled Belktleneck kazak
Intermix aracılığıyla 188 $

J Marka Deri Skinny Jeans
Intermix aracılığıyla 895 $

Yves Salomon Tavşan Örgü Şapkası
Intermix aracılığıyla 198 $

Faliero salti saçak ombre fular
Intermix aracılığıyla 385 $

Eugenia Kim ELODIE Tavşan Eldivenleri
Net-a-Porter aracılığıyla 250 $

Ezop yoğun vücut balsamını canlandırır
Net-a-Porter aracılığıyla 95 $

Nivea Kiss of Wetness Dudak Balsamı
Amazon aracılığıyla 4.29 $
Bu kişisel bir tercihtir – her gün giyiyorum.