Hedi Slimane’nin ince kesimi, sigara kullanıcısı, parti-kız schtick’ini alamıyorum, bu yüzden iyi olduğunu düşünüyorsanız Muhtemelen fotoğraflara atlayabilirsin – hayata temelde farklı şekillerde bakıyoruz ve muhtemelen söyleyeceğim şey için bana kızacaksın. Slimanın Phoebe Philo’nun Céline’daki halefi olarak randevusunun ne olduğu konusunda gergin olsaydınız, modern imajı gerçek, canlı, çalışma, annenin, tamamen fonksiyonel yetişkin profesyonel kadınların aşkı ve anlayışı üzerinde öngörülen bir markayı gösterebilir. Senin için burada. Slimane, ilk Céline’ı (Celine? Celine? Logodan aksanı vurdu, ancak şirket adından da bir bütün olarak kaldırıldı mı?) Geçen hafta Paris’te bir koleksiyon, şimdi neyi tamamladığımızı kabul etmeliyiz. her zaman korktu. Şu anda hala Saint Laurent’te yıpranma sürecinde olan ve tek bir fikrini aldı ve yeni işverenine, el çantanlarına kadar ilerler. Daha önce orada olan hiçbir şey yok.

YSL’de Slimane nadiren çantayı piste koyar, ancak ilk çıkışında, ondan bir kaç tane var. Birkaç hafta önce Lady Gaga’nın kolu üzerindeki dünyaya gönderdiği Céline 16 çantanın egzotik bir versiyonunu, aynı tasarım ailesindeki bir eyer çantası dahil ettiler. Bu çantalar, biraz öngörülebilir ve belirsiz ise iyidir ve beni slayacaklar olmalarına rağmen, onlarla gerçek bir problemim yok. Daha da kötüsü, her ikisini de başarabilmenizi sağlayan büyük bir C logosu olan koleksiyonun flap çantalarıdır (Slimanın, Saint Laurent’in kapitone çantaları ile sık sık yaptığı gibi) bir şaka yapmaya çalıştığını bilmenizi sağlar. Estetik yolunda pozitif. Sadece bir çantada, özellikle onsuz ayırt edici olmayan bir çantada büyük bir Sans-Serif C.

Pistin çanta koleksiyonunun üçüncü elemanı, bir dizi uzun flep debriyajı, 80’li yılların sonunu ve 90’lı yılların erken saatlerinde bir fanın bir fan olduğu 90’ların estetikini andıran bir dizidir. Onlar iyiydiler. Bu koleksiyon hakkında en iyi yapabileceğim en iyisi budur: Parçalar iyiydi, diğerleri kesinlikle değildi. Bundan daha iyi söylenecek şeyler olan moda çalışan herhangi bir bireyi bilmiyorum ve Phoebe Philo’yu tekrar tekrar, başka bir markada ya da kendi başına tekrarlanıncaya kadar bekleyemem.

[Fotoğraflar vogue pistiyle fotoğraflar]