Premiere markalarından birçoğu da dahil olmak üzere hepinizi göstermek için bize fotoğraflamak için bize gönderilen çok sayıda çantamız var. Bu, her öğenin gerçek bir değerlendirmesi ile birlikte görmek kolay olmayan çantalara samimi bir bakış sunmamızı sağlar. Bilgi almak zor olan birkaç marka var, aynı zamanda çantaların kendilerini görüyor – ve en zor olanı Hermès. Neyse ki, Hermès Tavsiye Kütüphanemize katkıda bulunmanın yanı sıra PurseForum’un resimlerini paylaşan üyelerimiz var, ancak hiçbir şey bizzat bir çantayı görmekle aynı değildir.

Ama bu her şey değişmek üzere! Privé Doorperson’un arkasındaki insanları birkaç yıldır anladım ve birlikte çalışmak için bir yöntem keşfetmeye çalışıyoruz. Bu yüzden bana çılgın bir konsept olanı attım – ‘Bana fotoğrafa en nadir çantalardan birkaçını göndermeye ne dersin’ – yanı sıra evet. Hermès bana fotoğrafa çanta gönderecek olsa bile, hiçbiri Privé Doorperson’dan alacağım kadar sıra dışı olmaz ve bu benim için benim için de keyifli bir muamele!

Privè Doorperson, birkaç yöntemle diğer birçok satıcıdan farklıdır – yani hemen hemen her durumda, çantalar orijinal mağaza makbuzu, mükemmel kutu ve tüm aksesuarlarla kendinizi satın almış gibi geliyor. Privé, 50’den fazla ülkede 50 mm’nin üzerinde $ teklif etti ve sağlanan her türlü zamanın yepyeni çanta stoklarında 1,5 mm’den az bir süre yok. Geçen hafta Instagram’daki bu oldukça pembe Birkin hakkında bilgi paylaştım ve gerçekten bir olağandışı Birkin daha görebildik.

Ne: Hermès 35cm Birkin HSS Bambou Togo Craie Chèvre GHW #A (2017)

Neden özel? Bilmeyecek olanlar için, “HSS”, esasen VIP’lerinin VIP’sini bulma imkanı sağlayan Hermès Horseshoe damgası anlamına gelir. ve donanım. Hermès stil özelliklerini kabul ettiğinde, Hermès’in yapması bir yıl sürebilir.

Bambou, şimdiye kadar gördüğüm bir çantadaki en çarpıcı çevre dostu tonlardan biridir-temiz ve net ve hermès hayranı da tercih edilen bir fan. İç craie deri, gerçek bir bambu ağacının düğümünün gerçek rengine son derece yakındır, bu nedenle en iyi varsayım, bu HSS’ye, hem içeride hem de renk seçenekleriyle bambu hatırlatan bir çanta isteyen kişidir. dışarıda olduğu gibi.

35cm Birkin HSS Bambou Craie Togo GHW İç Mekan

35cm Birkin Hss Bambou Craie Togo GHW İç Detay

35cm Birkin Hss Bambou Craie Togo GHW İç Detay

Birçok kişi bir Hermès çantasını bu kadar özel yapan şeyi soruyor mu? Yüksek kalite ve işçilik, bu çanta durumunda da belirtilmiştir, bu çok doğrudur. Hermès, bu çantaya geldiğinde hiçbir ayrıntı hatırlayamadı ve iç kısımda çevre dostu Bambou dikişini ekleyerek, zaman kazanmak için craie’yi hızlı bir şekilde kullanmış olabilirler. Her küçük detay bu olağandışı çantada açıklandı, bu da onu gerçekten benzersiz ve özel bir parça haline getirdi.

Ancak bazen, müşteriler HSS çantalarını bir dizi nedenden ötürü talep etmezler ve hermès daha sonra terk edilmiş HSS’yi diğer müşterilere sunacaktır. Privé Doorperson, yöntemlerine gelen HSS çantalarının çoğunun satın almaya çalıştıkları için çok sıradışı oldukları gibi bir tür çantanın yanı sıra bu çantaları Privé Doorperson’a sunan insanların çoğunun baktığını söyledi. Mevcut stokta ticaret için.

Ne: Hermès 30cm Birkin Artırılmış Ruj Tadelakt GHW 2017, Yepyeni Durum, Orijinal Mağaza Makbuzu

Neden özel? Privé Porter’a göre, “Bu gerçekten alışılmadık bir bulgu, 2017 artan ruj Birkin her türlü boyutta son derece nadirdir. Hermes, birkin yapmak için en son artan ruj kullandığında, sadece kokmuş çanta sorununun bir parçası olan Togo Derisi’ndeydi. Sadece küçük deri ürünler yapmak için Tadelakt deri kullandılar. Benim varsayımım, bir zanaatkarın deride eski bir Tadelakt parçası keşfetti ve bir tane çıkarmaya karar verdi, bu da bunu son derece özel bir çanta haline getirdi. Bu, artan ruj Tadelakt derisinde yapılacak tek Birkin çantası olabilir. ”

Diğer sitelerin aksine, Privé Doorperson, Instagram üzerinden satış yapıyor – orada çantalar paylaşmanın yanı sıra mesaj atmanın yanı sıra müşterilerle de e -posta gönderiyor. Satın almak için 561.479.9200 numaralı telefondan arayın veya metin gönderebilir veya sales@privePorter.com adresine e -posta gönderebilirsiniz. Şimdilik, bu iki çantadan sonra şehvet edeceğim (ki birlikte muhteşem bir renk kombinasyonu).