sadece L.A.M.B. Etoile Hobo son zamanlarda dedikodu kadına getirildi, ancak aynı şekilde L.A.M.B.’nin kolunda görüldü. Yaratıcı Gwen Stefani şimdi aylarca. Bu nedenle, markanın tatil 2010 koleksiyonunun bir parçası olarak bir dizi renk kombinasyonunun son olarak mağazalara ulaştığını bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu çanta büyük olasılıkla, genç markanın çanta tarihindeki her türden çok daha fazla tahmin edilmiştir, aynı zamanda büyük bir sebeple – L.A.M.B. bazı durumlarda düzensiz bakış açısıyla, yine de hala giyilebilir bir şey haline getirir. Sinsi olmanın yanı sıra tipik siyah hobodan farklı.

Birincil eleştirim, siyah deri kapsayan kapitone logonun büyük bir hayranı olmadığım, ancak tonal ve nispeten karmaşık olduğu için, yakından bakmadığınız sürece bir logo olarak hızlı bir şekilde tanımlanamıyor. Yapıları bir tür kapitone daha dahil ettiklerini istiyorum, ancak bir logo ise, öyle olsun.

Tercih ettiğim kısım, tıpkı bu çantanın bit kuzeni gibi, mat siyah deride çok dikkat çekici bir şekilde ayrı duran asit eko-dostu döşeme. Gardırobumda bu renkte tek bir şeyim yok, ancak bana 80’lerde çocukken kullandığım ve 90’ların başında kullandığım spor ayakkabılarındaki parlak, neon kaplamayı hatırlatıyor ve gençlere karşı şık bir göz kırpıyor Asla Kimseye zarar ver, şimdi yaptı mı? 495 dolara Shopbop ile satın alın.