PangeBlog’da çalışmakla ilgili en iyi şeylerden biri, iş arkadaşlarımdan günlük olarak fikirleri, hikayeleri ve görüşlerini zıplamaktır. Biz sıkı sıkıya bağlı bir grupuz, aynı zamanda hepimizin son derece benzersiz zevklerine ve moda, stil ve alışveriş hakkındaki bakış açılarına sahibiz. Christian Louboutin’in Starlight Kısıtlı Edition cilası konusu geçen hafta ortaya çıktığında, ayrılmış bir ofisdik. Birkaçımız kendimizin en iyi koşullar altında bu cila için 675 dolara mal olduğunu görebiliriz, ancak diğerleri o kadar emin değildi.

Kutulu cila, Louboutin’in ünlü ayakkabılarında kullanılanlarla aynı olan 1.500 elle ayarlanmış, çift tonlu stras kristallerine sahiptir. Kutunun dışını dekore eden iki çiçek, markanın geleneksel pensee tasarımında bir riff ve elbette kırmızı renk tamamen Louboutin’in kırmızı tabanlarıyla eşleşiyor. Size 675 $ değerinde olanların büyük olasılıkla iki şeye bağlı olup olmadığı: birincisi, tam olarak Christian Louboutin’i ne kadar sevdiğiniz ve ikincisi, tam olarak 675 $ değerinde ne kadar aile üyesinin size sahip olduğu.

Hepimiz, çirkin zenginliklerin bu cilalardan birine sahip olmamız için bize ilham verip vermeyeceğine ve aşağıdaki görüşlerimizi inceleyebileceğiniz konusunda biraz deney yaptık. Eğer o kadar zengin olsaydınız, evinizi yakalanan nakit yığınlarıyla ısıttıysanız, Louboutin için beğeninizi kutlamak için bu cilalardan birini alır mısınız?

Cevabınız evet ise, yine de Noel için Sephora üzerinden 675 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

MEGS: Programın yapabilseydim bu Christian Louboutin cilasını satın alırdım! 2 Sebep: 1) Ben bir oje bağımlısıyım ve koleksiyonumu gördüyseniz, 2) çok sayıda Instagram fırsatını tamamen anlayacaksınız!

Amanda: Bu, tipik bir insan olarak savurduğum bir şey değil, ancak bir ton param ve onunla bitirmek için özel bir şeyim olsaydı, neden olmasın? Kırmızı ve benim tercih ettiğim renk kombinasyonları arasında olan siyah ve aynı zamanda aynı şekilde bir davetsiz misafir bıçaklamış değeri gibi görünüyor. Eminim ki varsayımsal, astronomik zenginliklerim, sayısız parfümüm arasında kibirime oturmak için bunlardan birini satın almaktan çok daha garip şeyler yapmama neden olur.

Shannon: Para bir nesne olmasa bile, paramı harcamayı tercih ettiğim kabaca 675 başka şeye inanabilirim. İyi bir öğle yemeğine birkaç iyi arkadaş almayı, köpekler için gülünç sevimli (ve overpriced) bir şeyler satın almayı veya o oje madenini yapmadan önce abartılı bir sağlık spa’ya davranmayı tercih ederim. [Editörün notu: Shannon’ın köpeği yok.]

BEA: 675 dolarlık oje, asla yonga, kurutma, kırma veya toplanmayacağına dair ömür boyu bir güvence içermedikçe, belki de düşüneceğim. Gerçek şu ki, 675 $ ile bitirmeyi tercih ettiğim bir milyon şeye inanabilirim ve oje bu listede hiçbir yerde değil.

Katherine: Bunu kısa, tatlı ve noktaya getireceğim. Ayakkabıları severim. Kırmızı tabanlara aldırmıyorum. Elmasların yanı sıra kristalleri de severim. Oje severim. Bazen kendi tırnaklarımı yapmayı seviyorum. Kendimi de anlıyorum ve para bir nesne olmasaydı, büyük olasılıkla satın almayı yapardım. Sonuçta neden olmasın?