Önemli bir Linea Pelle hayranı olmak kesinlikle bir numara değil. Çantalarını, kemerlerini ve aksesuarlarını seviyorum. Bu marka ile ilgili mükemmel şey, hiçbir şeyin çok fazla donanım, fırfırlar veya rastgele stillerle uğraşmamasıdır – çünkü. Bu marka, harika olanın yanı sıra bu kadar başarılı olmasının temel nedenlerinden biridir. Her ürün, çok daha iyi hale gelen çok daha iyi hale gelen muhteşem deriden yapılmıştır. Bana zarif bir şekilde yaşlanmayan bir Linea Pelle çantası göstermeye çalışıyorum.

Bütün bunlar söyleniyor, dolabımda ne kadar çok Linea Pelle çantasının yanı sıra aksesuarları tam olarak ne kadar genişletmeyi özlemiyorum. Aslında, bunun en kısa zamanda yapmam gereken bir şey olduğuna inanıyorum. Belki bu linea pelle dylan deri messenger çantası başlayabileceğim yer.

Bir süredir tartıştığım gibi, messenger çanta koleksiyonum genellikle yok. Demek istediğim, bu iyi, ancak repertuarımda mükemmel bir haberci çantaya sahip olmaktan çok memnun olurum. Bu özel çantanın mükemmel olacağına inanmamın birincil nedeni, tipik bir taşıma çantası olarak ikiye katlanabilir gibi görünüyor. Her zamanki gibi, deri inanılmaz ve altın tonlu donanım harika. Tek bir ayarlanabilir taşıma kayışı (18 ″ damla), iki ön fermuar ve iki ön yama cepleri vardır. Bunlar cep telefonunuz veya dudak parlatıcısı için en iyi cep türleridir. Hepiniz bana tam olarak ne kadar önemli olduğunu anlıyorsunuz, dudak parlatıcımı hızlı bir şekilde ulaştırmanın. Ne mükemmel bir çanta! Bloomingdale’in 395 dolara çıkın.