Bir itirafım var: Ben büyük bir itiraz bağımlısı değilim. Her zaman bir makyaj sanatçısı olsaydı, her gün evime gelseydim, en üst düzey lüks olurdu. (Bir saç kişisine de atın – gerçekten bir saç kişisine ihtiyacım var.) Bu, çekiciliğimin oldukça basit olduğunu gösteriyor. Denemedim, ustalaşın, şekillendirme sanatı, dumanlı bir göz doğaçlama yapabilirim ama mükemmelleştirilmiş bile değil ve en azından yarısı, ev sans makyajını terk ediyorum.

Ancak, iyi bir cilt bakım rutini seviyorum ve en azından bir itiraz gurusu olmasam da, her zaman benim go-tos’um olan birkaç öğem var. İlkbahar için, bunlar sadece kullanmayı planladığım, aynı zamanda zaten sahip olduğum ve kullanıyorum.

La Prairie Yaşlanma Karşıtı Göz ve Dudak Mükemmelliği à Porter
Neiman Marcus aracılığıyla 160 $
La Prairie cilt bakım rutinimin çoğunu oluşturur, yaşlanma karşıtı kremlerinden göz serumlarına kadar ürünlerine bayılıyorum. Göz ve dudak porter kişisel bir favori, makyaj çantama kayar ve dudaklarım kurumaya başladığında veya gözler biraz yorgun göründüğünde, bunu kullanıyorum.

Chanel Le Vernis pembe tonik tırnak rengi
Chanel aracılığıyla 27 $
Bazı insanlar Chanel Polonyalı cipsleri kolayca söylüyor, ama aslında bana uzun sürüyor ve renklere bayılıyorum. Aklı başında kabul edilemeyecek çok fazla oje var, ama bu rengi koleksiyonuma ekledim ve pembenin rengini seviyorum.

Dior bağımlısı parlaklık
Saks aracılığıyla 29,50 $
Dior Addict Gloss sadece şaşırtıcı! Parlaklık, birçok parlaklıktan farklı olan ve renk slaytları kolayca ve uzun süren nemlendirmeye devam eder.

ORIBE Seyahat Boyutlu Sürpriz Anti Muafiyet Anti Sprey
Net-a-Porter aracılığıyla 22 $
Tipik olarak, oribe doku spreyi kullanıyorum çünkü saçlarımı bitirdikten yaklaşık iki dakika sonra tüm hacmini kaybediyor. Ama saçlarımın nemde yönetmek de gerçekten zor, bu yüzden bu benim gidiyorum.

M · a · c göz farı
Nordstrom aracılığıyla 16 $
Altın göz farı biraz kaydırma gerçekten mavi gözlerimi patlatıyor. Gözlerimde çok fazla sevmiyorum, bu yüzden birkaç göz farı fırçası ve hazırım. Mac hala güzellikle ilgili olduğunda en iyilerinden biridir.

Lollia El Kremi
Antropoloji aracılığıyla 24 $
Korkunç kuru ellerim olmasa da, ellerimi pürüzsüz tutmayı sevdiğim için her zaman yanımda bir el kremi var (artı, onlarla birlikte kuru elleri olduğunu söyleyen herhangi bir kişiyle paylaşıyorum). Bu el kremi hediye ettim ve güzel göründüğünü düşündüm ama inanılmaz iyi çalışmayabilir, ama yanılmışım. Bu krem ​​ellerimi pürüzsüz bırakıyor ve koku keyifli.