Smilin bir çanta anı için derin ve takdirde bir takdir var. Hayat her zaman ciddi değildir ve gardırobumda eğlenceli ve belki de biraz üstte bir şey için yer var (ve şüpheliyim).

Neyse ki bizim için, Marc Jacobs tarafından Marc gibi çantalar olduğunda, piyasadaki vahşi standart tedarik Mabel Tote’e, eğlenceli bir çantanın bankayı kırması gerekmez.

Herkes hayatında birkaç dayanıklı, temel kılıf kullanabilir ve bu kadar vahşi bir desenle bir tür nötr olarak işlev görebilir. Bunu diğer çılgın desenlerle eşleştirmezdim, ancak bir leopar baskısı oluşturan renkler genellikle kendileri tarafından kullanılırsa nötr olarak kabul edilecek renklerdir ve giyim ve renklerle karşılamak beklediğinizden çok daha kolaydır.

Marc Jacobs logoları tarafından yapılan parlak yeşil Marc, zevk aldığım ancak diğerleri olmayabilir ve bu çantanın genel etkisi okul veya spor salonu için bir tote olarak faydalı olacak bir kontrast sağlar – eğlence, özellikle hassas değil ve aşınma ve yıpranmayı kolayca gizleyecek bir desenle. Hala okulda olsaydım, kitaplarımı her gün içine koymaktan mutluluk duyarım. Saks’tan 188 dolara geçin.