modası eğlenceli olduğu belirtiliyor. Genellikle moda dünyasındaki başkalarının her şeyi bu kadar ciddiye aldığını fark ediyorum. Bu benim duruşum olmadı ve genellikle oynak doğası nedeniyle aşık olduğum bir şey üzerinde yaralanmadan önce kendimi yakalamaya çalışıyorum. Aksesuarlarla ilgili olduğunda, duruşum daha da güçlü.

Cesur olun, cesur olun, kıyafetinize en iyi dokunuşu vermek için konfor bölgenizden çıkan bir aksesuar seçin. Ve bu Perşembe Cuma günü devreye giriyor. Şirket, tuval çantalarına moda getirme fikriyle başlatıldı. Birlikte çantaları, tuval tote üzerinde Hermes Birkin’in kırmızı, deve veya mavi bir baskısında mevcuttur. Evet, Hermes Birkin baskısı.

Tıpkı Birkin’in bir zamanlar bir bekleme listesi olduğu gibi, Perşembe Cuma günü birlikte çanta da öyle. Aslında, şirket şimdi Mart sevkiyatı ideali için sipariş alıyor.

Birçoğu bu çantayı konsepti sevdikleri için açık kollarla kucaklıyor. Sen de seviyor musun? Thufri.com aracılığıyla satın alın.

Perşembe Cuma konseptinin geliştirilmesinde
Biz (Roni ve Olena) hem moda hem de lüks ve ikonografi fikirlerine oldukça takıntılıyız. Güzel, iyi hazırlanmış nesneleri seviyoruz ve markaları gösteren lüks malları alan moda istismarcıları tarafından tiksiniyor. Ve Stockholm’de tanıştığımızı düşünerek birlikte hizmete girmek istedik.

Belirli sürüş ayakkabıları ve belirli bir güneş kremi takıntısı gibi benzer kendine özgü rutinlerimiz var. İkimizin de işler için tuval bakkal tote kullandığımızı gözlemlediğimizde, bu rutine biraz daha fazla bakmak zorunda kaldık. Bu alışveriş çantalarını proxy aksesuarları olarak kullandığımızı fark ettik – ‘gerçek’ çantalarımızı desteklemek için ekstra bir çanta – ve çantanın neler olduğunu beyan etmek için onları başka bir adım atmak istedik. Bu yüzden lüks referans veren ama sonuçta bir anti-statü sembolü olan gerçeküstü bir tasarımla sonuçlandık.