Mulberry seyahat adaptörü olabilir, 230 $ net-a-porter

Lüks seyahat aksesuarları tipik olarak iki kategoriye ayrılır: kimsenin gerçekte kullanmadığı veya ihtiyaç duyduğu güzel şeyler ve şaşırtıcı derecede yararlı olurken güzel şeyler. Parlak pembe deri taşıma çantasıyla tamamlanan Mulberry seyahat adaptörü, ikinci atama sıkıca uyan birkaç kişiden biridir.

Bunu bilmeyen herkes için, Amerikan fişleri yabancı çıkışlarda çalışmaz ve bunun tersi de geçerlidir ve bazı yabancı fişler diğer yabancı çıkışlarda çalışmaz. Düz demirinizi dünyanın her yerinde çalıştırmak için, yurtdışına seyahat ederken yanınızda bir dönüştürücü almak gerekir, çünkü Tanrı vakada kıvırcık bir yelek istemediğinizi bilir. Artık dut tabağa çıktığına göre, şık pembe deride elektriksel uyumluluğu garanti edebilirsiniz.

Tamam, elbette, genellikle bu dönüştürücülerden birini en iyi satın alma işleminde ne kadar fantezi istediğinize bağlı olarak 15-30 $ karşılığında alabilirsiniz. Ancak, çoğumuz gibi 300 dolar tedavi eden insanlar için (dışarıda, güvenler), bu, telefon şarj cihazlarını ve diğer çeşitli ve muhtelif kabloları seyahat ederken de kullanılabilecek beklenmedik, şık bir hediye. yurt içinde. Ya da alternatif olarak, yeni yıllarda onları yurtdışına alacak yeni bir iş veya promosyon alan birini tanıyorsanız, bu tebriklerinizin harika bir belirteci olacaktır. Net-a-Porter aracılığıyla 230 $ fiyatla.