‘da 2014’ün en çok satan 10 satan el çantası, tüm sosyal medya yayınlarınız muhtemelen 2014’ten en popüler şeylerin listeleriyle doludur, birçok Googled Celeb’den En İyi Tasarımcıya ve daha fazlasına. Elbette el çantalarını önemsiyoruz ve incelemede kendi yılımızı yaparken, favori ortaklarımızdan bazılarının trendlerini görmeyi seviyoruz.

Bu yıl en çok satan on el çantasını Realreal’dan paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Listenin görülmesi beklenmedik birkaç eski zamanlayıcıya sahiptir. Bununla birlikte, Realreal lüks bir sevkıyat ve yeniden satış sitesi olarak, insanların ikinci el pazarında ne aradıklarını görmek ilginçtir.

Bu konuda, RealReal’ın baş tüccarı olan Rati Levesque, “Bu yıl en çok satan on el çantamıza bir göz atarken, Louis Vuitton Fast ve Balenciaga Motocross çantası gibi marka klasiklerinin lükse hitap etmeye devam ettiği açıktır. Alışveriş, düzenli olarak ortaya çıkan yeni tasarımcılara ve stillere rağmen. Bu klasikler markayla ünlüdür ve rekabet etmek zordur. ”

Aşağıdaki Realreal’da 2014’ün en çok satan on el çantasına göz atın ve yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin!

10. Céline Phantom
RealReal aracılığıyla 1.995 $

9. Proenza Schouler PS1
RealReal aracılığıyla 895 $

8. Louis Vuitton Speedy
RealReal aracılığıyla 795 $

7. Chanel Büyük Alışveriş Tote
Realreal aracılığıyla 2.150 $

6. Fendi casus çantası
RealReal aracılığıyla 725 $

5. Céline Küçük Bagaj Tote
Realreal aracılığıyla 3.750 dolar

4. Céline Trapez Bag
Realreal aracılığıyla 1.495 dolar

3. Prada Saffiano
Realreal aracılığıyla 1.495 dolar

2. Yves Saint Laurent Muse Bag
Realreal aracılığıyla 1.295 $

1. Balenciaga motokros çantası
Realreal aracılığıyla 1.295 $