Sitemizdeki en büyük Versace destekçileri olduğumuz bilinmiyor, ancak son zamanlarda daha sıcak hissediyoruz. Bazı insanların markayı kesinlikle sevdiğini biliyorum, ancak Donatella’nın aksesuarları neredeyse her zaman açık zenginliğin kenarından geçer; Onlar benim beğenim için genellikle çok süslü. Bununla birlikte, Versace yapılandırılmış yılan etkili deri tote gördükten sonra gerçek heyecan hissettim. Elbette, genel tasarım basit, ancak Python baskısı ve boyama çığlıkları “sonbahar beyan parçası”. (Aynı zamanda “Valentino sonbahar 2011” i çığlık atıyor, ama bu tamamen başka bir yazı.) Üzücü haber şu ki, bir sorunumuz var: fiyat.

Açıklama yılan etkisi okuduğunda ve fiyat 3.995 $ gösterdiğinde, bir hata olduğundan emindim. Belki bir Mistip, belki? Ama hayır, bu çantanın sahte kaplaması deri üzerine basılmıştır; Egzotik piton cildi değil. Ve size ne kadar söylemek istediğim önemli değil, Versace’in doğru olduğunu söylemek, marka fiyatlarını hala yanlış yapıyor.

Versace Yapılandırılmış Yılan Etkili Deri Tote, Net-A-Porter üzerinden 3995 $

Son birkaç yılı kendi aksesuarlarında dolaşarak geçiren bir marka nasıl bir deri tote için 4 bin dolar ödememizi isteyebilir? Versace isminin bu fiyatları sorabilmek için çanta dünyasında yeterli çekme yok ve kimin dışarı çıkacağını ve gerçekten harcayacağını bilmiyorum. Sanırım tasarımı gerçekten, gerçekten, gerçekten çok sevmelisin ve sevmiyorum. Ben sadece hoşuma gidiyor.

Beni yanlış anlamayın, bu Versace olduğunu fark etmeden önce sevdiğim bir Versace yaratımı. Kraliyet mavisi, kahverengi ve krem ​​rengi kombinasyonu güzelce akar. Kullanım kolaylığı için iki üst kulp ve çıkarılabilir bir omuz askısı vardır. Pubeld anahtar fobunun çıkarılabilir olduğunu görmekten mutluydum ve genellikle bu eklemelerin hayranı olmasa da, bu çanta ile çalışıyor. Hala işe yaramayan şey fiyattır. 3.995 $ karşılığında şekerleme ile satın alın.