Birkaç hafta önce Megs’ten bir e -posta aldığımda beni Tory Burch (evet, Tory Burch) ile bir etkinliğe davet ediyorum. Şimdi, blog yazarlarının sevgiyle etkinliğin türüne atıfta bulunduğu gibi, bir “blogcu kahvaltısı” gibi, bu kadar samimi bir etkinliğe hiç gitmediğim için ne bekleyeceğim konseptim yoktu. Ancak yine de heyecanlandım, özellikle de bir çift Tory Burch takozu satın aldığımdan ve şimdi onları giymek için mükemmel bir yerim vardı.

Meatpacking bölgesindeki TB mağazasındaki etkinliğe geldiğimde, diğer blogcularla sohbet etmek inanılmazdı ve aynı zamanda Nashe Messenger çantasına tam olarak ne kadar hayran olduğumuza TB reklam stajyeri ile de bağlandım. İkimiz de şu anda gerçekten çok yönlülüğün yanı sıra bunu büyük bir debriyaj, katlanmış bir minimsenger veya katlanmamış bir büyük haberci olarak giyebilirsiniz. Bizim kadar hayransanız, Shopbop 395 $ üzerinden alabilirsiniz.

Etkinliğin en önemli özelliği, Tory Burch’un (Nashe Messenger çantasını giyerek, inanabiliyor musunuz?) Ve hepimiz blogcularla dolu bir şekilde ortaya çıktığında geldi. Tercih ettiği parçaları yaz mevsiminden ve sonbahar öncesi koleksiyonları açıkladı ve motivasyonlarını ve gelecek planlarını paylaştı. Neyse ki bizim için, bir sonraki çanta çizgisine odaklanmayı planlıyor! Aynı şekilde oldukça ilgi çekici görünen eserlerde olan bir çantadan bahsetti: batik deseni ile basılmış sahte bir kertenkele cilt debriyajı. En büyük zorluğunun, çizginin bu kadar büyük bir parçası olan baskıların el çantalarına nasıl entegre edileceği olduğunu belirtti, ancak bu kertenkele çantası tam olarak ne kadar yeniliğin mümkün olduğunu gösteriyor. Bunun nerede geliştiğini görmek için heyecanlıyım;

Tory’nin merak ettiğinizden emin olduğum koleksiyondan favori parçalarına gelince, sevdiği üç çantayı tespit etti. Birincisi, hattının yeni bir amblemi olarak yeniden yapılandırılan babasının ev amblemiyle kabartılan Donanma ile süslenmiş tuval ön taşıyıcıydı (çevrimiçi olarak sunulduğunda sizi güncelleyeceğiz).

Bir sonraki, bu deniz esintili parlak dikişli taşıma ve seyahat için kullanmayı sevdiğini belirttiği eşleşen dikişli debriyajdı- debriyaj cüzdan ve pasaport gibi temeller getirdi. Son olarak, Scarab reçine debriyajını seviyor (henüz sunulmadı, ancak Hadley reçine debriyajına benziyor). Bu debriyajın dezavantajı, bir debriyaj için oldukça ağır olmasıdır, ancak savunmasında önündeki tüm böceklerle ağır göründüğü için öngörülemeyen bir yığın değildir (ki altın yumurta için yanlış çalışıyorum; yorum yok).

Son olarak, Tory motivasyonlarından bahsetti ve seyahatlerinden motivasyon çektiğini keşfetmek için hoş bir sürpriz oldu. Genellikle, her koleksiyon belirli bir yolculuktan etkilenir- örneğin, yaz koleksiyonu Dubai’ye yaptığı geziden ve bir golden Venedik’e kadar düşme öncesi koleksiyonundan çekilir. Seyahat etmeyi seviyorum, bu yüzden benim için belirli bir hit evde- ancak Tory, seyahat ettiğim farklı yerler için farklı itirazlar eklediğim temyiz bileziğimi iltifat ettiğinde, şüphesiz (tamam, süper heyecan verici) idi. Seyahat ederseniz ya da seyahat etmezseniz, Tory Burch gardırobunuza biraz dünyayı eklemek için harika bir yöntemdir. Ayrıca, dünya çapındaki dünya görüşünden birkaçını çanta çizgisine nasıl entegre ettiğini tam olarak görmek için sabırsızlanıyorum.

PSSSST! Daha özel Tory Burch resimleri gelecek… bizi izlemeye devam edin!