Son on yılda Devil Wears Prada’dan daha büyük bir moda filmi olduğunu iddia etmek zor (imkansız ve yanlış değilse) Filmin kalıcı popülaritesi ve tırnaklanabilirliği, Meryl Streep’in yeni asistanı Anne Hathaway’in Andy’nin hayatına şık bir tahribat yaratan bir moda dergisi baş editörü olan belki de Wintour’dan ilham alan Miranda Priestly’yi tasvir etmesi sayesinde.

Karakterlerin tüm dolapları filmin görsel dünyasını yaratmak için şarttı, Miranda’nın cömert kürkleri ve açıklama çantaları, EIC ofise girdiğinde genellikle Andy’nin kafasına fırladı. Karakterin ekran gardıropu göz önünde bulundurularak, 2015’te hangi çantaları taşıdığını araştırmaya başladık.

Miranda’nın film için gardırop, moda dünyasının sokak tarzı yıldızlarının şu anda nasıl giyinmesiyle ortak bazı şeylere sahipti; Yani, sadece bir veya iki işgücü deri çanta seçmek yerine doku ve detaylı kayda değer parçalar için gidiyor. Sonuçta, bir moda editörü, bu yüzden insanlar onun ofise egzotik veya yoğun bir şekilde işlemeli bir şey taşımasını bekliyor. Bu şekilde, Miranda’nın tarzı Empire’dan Cookie Lyon’dan farklı değil.

Bunu göz önünde bulundurarak, Miranda’nın çantaları (ve genel olarak gardırobu) da renk spektrumunun karanlık tarafında, gerçek New Yorker formunda olma eğilimindedir ve ayrıca tipik olarak üst kulplar veya satchels Bir topluluğun bir parçası olarak maksimum görsel etki için gövde. Bu da tipik olarak oldukça pahalı olduklarını ima eder, ancak bir bütçede istekli editörler için uygun olabileceğini düşünen üç rakamlı bir seçenek bulduk. Aşağıdaki seçimlerimize göz atın.

Alexander McQueen Python Legend Bag
Saks aracılığıyla 4.495 $

Chanel timsahı flep en iyi anlaşma ile çanta
Chanel aracılığıyla talep üzerine fiyat

Dolce & Gabbana Eel Top Fırsatı Bag ile
SSENSE aracılığıyla 3.995 $

Fendi 3Jours Croc-Wombossed Buzağı Saç Torbası
Saks aracılığıyla 3.450 $

Givenchy Python Obsedia Satchel
Saks aracılığıyla 5.590 $

Kate Spade Cameron Street Flannel Maise Bag
Macy’nin üzerinden 328 $

Louis Vuitton, Alma PM çantası çivili
Louis Vuitton aracılığıyla 5.600 $

Prada tartan ekose safifiano en iyi anlaşma ile çanta
Bergdorf Goodman aracılığıyla 2.500 $

Saint Laurent Leopard Sac De Jour Bag
Net-a-Porter aracılığıyla 3.950 $

Valentino benim rockstud işlemeli çantam
Net-a-Porter aracılığıyla 4.245 $