, ancak üst düzey ürünleri araştırmak için çok zaman harcıyorum. Tercih ettiğim markalara, çevrimiçi fantezi satın alma ve TPF’ye göz atarak Instagram ile kaydırmayı kabul etmekten çok daha fazla zaman harcıyorum. Arzu listemin başında sürekli değişen bir ürün listesi var ve her zaman elde etmek istediğim yeni bir şey buluyorum. Para param için en iyi patlamayı elde etmeyi seviyorum, bu yüzden tarihsel olarak üst düzey pazarı satın alırken daha düşük maliyetlerle daha büyük ürünlere yöneldim, ancak son zamanlarda öngörülemeyen bir kalp değişikliğine sahibim. Şimdiye kadar, üst düzey pazarın büyük bir yönünü ciddi şekilde görmezden geldim: Çanta forumunda sevgiyle adlandırılan küçük deri ürünler. Her zaman mümkün olan en iyi fiyata en büyük ürünü aradığım için, taşıma çantaları kotamı aştım ve bir süre büyük çanta uygulamalarımı emekliye ayırmaya hazırım. Hızlı bir zihinsel değerlendirmeden sonra, bu noktada 10’dan fazla kılıfım var ve kesinlikle gardırobumda bir başkası için yerim yok. Bunu ifade ettikten sonra, son olarak SLG pazarına girmeye hazır olduğuma inanıyorum.

Onları çok sevimli ve çekici keşfettiğim için her zaman küçük deri ürünlere hayran kaldım, ancak parayı bir eve getirmek için hiç harcamadım. Dış dünya tarafından görülmemesi için el çantamın içinde küçük bir deri harika yaşadığı gerçeğine odaklandım. Satın alımlarıma bakmayı ve onları kullanırken onlara hayran olmayı seviyorum, bu yüzden çantamın içine atılan bir SLG hakkında bir şey son derece çekici değildi. Her zaman “Kayıt göremem, neden parayı harcadığım için neden geçirdim.” ”Zihniyeti vardı. Ancak birkaç yıl önce, son zamanlarda kredi derecelendirme kartı sahibi olarak kullanmaya başladığım küçük bir Prada esas sahibi hediye aldım. BIT Prada Essential Tutucu’umu her zamankinden çok daha çok seviyorum, çok sevimli! Son birkaç hafta, daha büyük cüzdanları atladığımı keşfettim ve internet dükkanlarında tercih ettiğime göz atarken küçük deri ürünlere doğru çekildim, sadece gözümü yakalamaya devam ediyorlar.

Şu anda çanta koleksiyonumdan memnunum ve bu da yakın gelecekte bir noktada kesinlikle değişiklik yaparken, bu yıl koleksiyonuma bu oldukça bitli ürünlerden çok daha fazlasını eklemeye odaklanmak istiyorum. Onu sadece bir SLG’ye daraltmak çok zor, o kadar çok var ki eve getirmek istiyorum! Neyse ki el çantası ile aynı maliyet etiketini getirmezler, bu yüzden iki veya üçünü takabilirim.

Saint Laurent Monogram Kapitone Deri Fransız Cüzdan

şimdi satın al

Louis Vuitton Zippy Para Çantası

şimdi satın al

Louis Vuitton Günlük Pouch

şimdi satın al

Louis Vuitton Clemence cüzdanı

şimdi satın al

Prada Saffiano Deri Kredi Derecelendirme Kartı Sahibi

şimdi satın al

Gucci iPhone Kılıfı

şimdi satın al

Gucci baskı deri küçük portföy

şimdi satın al

Balenciaga Papier küçük cüzdan

şimdi satın al

Fendi çizgili deri kese

şimdi satın al

Chloé Tess Cüzdan

şimdi satın al