ile tanışan Goyard, yeni çantalarından birinin Goyard Anjou Tote adında geri dönüşümlü bir çanta olacağını duyurdu. En popüler Goyard çantalarından biri, marka ve aksesuar dünyası için bir elyaf olan St. Louis Tote’dir. Anjou, St. Louis ile mükemmel bir şekilde uyuyor; Çanta hem şık, klasik hem de geri dönüşümlüdür: bir tarafta, karşı tarafta tanınmış Goyard baskısı ile düz deri bulunur.

Anjou iki boyutta gelir: PM (Petit Model) ve GM (Grand Model). Goyard’ı ayıran bir şey, markanın sunduğu renk seçeneklerinin bolluğu ve bu çanta için fiyatlar siyah ve bronz seçenekler için 2.080 $ ‘dan başlıyor ve Goyardine renkleri için 3.180 $’ a çıkıyor.

Tam bu çantalara ellerimi aldığımda, Anjou dilek listeme girdi. Kalite mükemmel ve torbanın ne kadar hafif olduğunu seviyorum. Monogramlara karşı değilim (aslında monogramların bir geri dönüş yaptığını düşünüyoruz), ancak monogramı bütünüyle gösterme veya düz deri tamamen göstererek içeriden dışarı bakma seçeneğini seviyorum.

Daha önce başka geri dönüşümlü çantalarım oldu ve hepsinin dışarıya dönmesi kolay değildi. Ancak Anjou sadece bir tüy gibi hafif değil, aynı zamanda oldukça esnek ve kolayca içten dışa döner. İçinde çıkarılabilir bir pochette bulunur ve kulplar dayanıklı ama aynı zamanda hafif ve omzunuzun üzerinden kayması kolaydır.

Çantaları eşleşen konut bagaj etiketi ile fotoğrafladık, ancak etiket çantaya dahil değil. Residence bagaj etiketi siyah için 330 $ ve renk için 425 $ ‘dır. Anjou, ABD’deki New York amiral gemisine özeldir; (212) 813-0005 numaralı telefondan sorgulamak için mağazayı arayın.

Herkesin satın aldığı ve paylaştığı çantaları görmek için PurseForum’daki Goyard Anjou ipliğine katılın!

Goyard Anjou Tote fiyatları
Siyah detaylı siyah ve bronz detaylı siyah:
PM (Petit Model) 2.080 $
GM (Büyük Model) 2.450 $

Ek Renkler: Kırmızı, Turuncu, Sarı, Yeşil, Açık Mavi, Donanma, Bordo, Beyaz, Gri
PM (Petit Model) $, 2.700
GM (Büyük Model) 3,180 $