Harika öğleden sonra, umarım haftanız bu çantalar kadar parlak ve ilginç olmuştur! Bu yağmur haftasonuna enerji vermek için bazı sıcak pembe çantaları vurgulamayı seçtim. Orada yeni ziyaretçiler için, burada olduğunuz için memnun olduğumuzu belirten ilk kişi olalım. Bu yayın, TPF ile okurken keşfettiğimiz son derece kendi çantalarının TPF üyelerimiz tarafından küratörlü bir resim seçiminden oluşan bir topar.

Zaten üye değilseniz, bu, çanta koleksiyoncularıyla bağlantı kurmak için mükemmel bir zamandır. En son trend çantalardan, deri bakımının yanı sıra restorasyondan da bahsediyoruz. Her şey el çantalarına sırtını aldık! Öyleyse tüm bunlarla belirtildikten sonra girelim!

Bugün bir patlama ile başlıyoruz! Bu Kelly, üyemiz Ethengdurst tarafından paylaşılan “Gezgin koltuğuna binen *** Hermes ***” ipliğinde mutlak bir rüyadır. İki tonu seviyorum!

Sırada, üye Crissy04 tarafından paylaşılan bu bit Chevron Pop’un “Lütfen * Pembe ve Mor * Chanel ürünlerinizi burada yayınlayın!” iplik.

Burada, “Pembe Renkli Ev-Sadece Resimler !!!” adlı üye moda-kültürümüz tarafından paylaşılan bu yaşlı goodie var. iplik. Bu canlı eski Balenciaga çantalarını seviyorum!

Tüm belirtmem gereken bu çok muhteşem mat croc kadın Dior, üye GWAPA30 tarafından paylaşılan “The Woman Dior (sadece resimler)” konu.

Sonra, üye Iqaganda tarafından paylaşılan bu kadife Gucci Marmont’u “GG Marmont Bag Club” konusuna seviyorum. Ne güzel bir bebeğim!

Son olarak, üyemiz Angelak tarafından “Hayaller gerçekleşiyor. PSA Alexa geri döndü! ” iplik.

Eğer bir eğlence kontrolü arıyorsanız, kesinlikle “Hepsine yönlendirmek için bir Birkin” iş parçacığını önerebilirim. Bazılarının çantalarıyla ilgili anıları ve duygusal değeri ve insanları çantalarına bağlı tutan yararlı özelliklere karşı gerçekten çok memnun oldum. Mükemmel bir daha kontrol edilen bir tane daha, özellikle başlangıçtan itibaren kontrol ettiyseniz ve 2000’li yıllarda insanların ne hakkında konuştuğunu gördüyseniz, bu beni gerçekten güldürdü!