Gucci çantaları düşünmek beni Oz Büyücüsü’nde Dorothy’ye çok benziyor, sadece aslan, kaplan ve ayılardan dehşete düşmüyorum. Bunun yerine, Marmonts, Dionysuses ve Sylvies (Oh My) için şehvet ediyorum. Ne seçeceğim? Buraya geldiğin yer, dostlarım. Bir kız kardeşe yardım et!

Aylardır yeni bir çanta için şehvet ediyorum. Pazartesi günü 27 yaşına girdim ve yirmili yaşlarımın başlarında yas tutarken, nihayet dalmaya ve satın alma işlemine karar verdim. Sorun şu ki, ne istediğime karar veremem. Bir süredir kalbimi Gucci’nin Marmont koleksiyonundan bir şey yapmıştım. Sonra, sıcak bir saniye için bir Chanel WOC almayı düşündüm. Céline’ın küçük kemer çantası da yaklaşık 24 saat boyunca dikkatimi çekti ve milisaniye için koleksiyonuma bir Aziz Laurent parçası eklemeyi düşündüm. Zavallı Megs, çok fazla “bu çanta ne olacak?” Metinler ve o ve ben bir sonraki çantamın kesinlikle bir Gucci olacağına karar vermiş olsak da, hala yardımına ihtiyacım var!

Gucci, şu anda ideal olan oyundaki en sıcak olmasa da en sıcak olan çanta markalarından biri ve rotasyonuma başka bir Gucci eklemek için inanılmaz derecede sıkıcıım. Ancak, çok daha fazla baktığım, çok daha karışık olduğum. Gucci’nin şimdi ideal yaptığı her şey çok iyi. Sylvie çantaları kesinlikle çok sevimli, ama sanırım seçimlerimi siyah veya beyaz bir Marmont flep çantasına ya da siyah bir Dionysos Supreme taşıma çantasına daralttım. Dionysus ile ilgili olduğunda, hangi boyuttan emin değilim. Küçüklere çekildim, ancak ortam (grubun en büyük kullanımı) sadece 140 $ daha fazla! Mütevazı fiyat farkı göz önüne alındığında, en büyük boyutu seçmemek aptalca görünüyor. Ben de kırmızı versiyonu kazıyorum, ama muhtemelen siyah alamıyorum pişman olurum. Sorunumu şimdi görüyor musun? Ben tartışmasız en çok yerinde, kararsız alıcıyım-yardım! Sadece bir tane seçmek zorunda olsaydın, hangisi olurdu?

Gucci Küçük Marmont Taşıma Çantası
Gucci aracılığıyla 1.890 dolar

Gucci Küçük Marmont Taşıma Çantası
Gucci aracılığıyla 1.890 dolar

Gucci Küçük Dionysus Taşıma Çantası
Gucci aracılığıyla 2.150 $

Gucci Medium Dionysus Taşıma Çantası
Gucci aracılığıyla 2.290 $

Aşağıda seçiminizi yorumlayın ve ne karar verdiğimi görmek için bizi izlemeye devam edin!