Herhangi biriniz Dexter’ı izliyor musunuz? Tamamen takıntılıyım. Özetleyemem çünkü hiç moda ile ilgili değil, ama yapabilseydim, yapardım. Ayrıca, Dexter ile evlenirdim ve neredeyse o a-delikli rita kadar rahatsız edici ve kendini haklı olmazdım. Ahem.

Ayrıca, reklam ve tanıtım malzemeleri için sahip oldukları estetiği gerçekten seviyorum-biraz minimalist, biraz çizgi roman, biraz kanla atılmış macabre-ve Giuseppe Zanotti kırmızı payet debriyajını gördüğümde, yardım edemedim ama olabildim Amerika’nın en sevdiği seri katili hatırlattı.

Deneyimsiz olanlar için Dexter, sadece diğer katilleri öldürmekten bir katildir ve günlük işi Miami Metro Polis Departmanında bir kan sıçraması analistidir. Bu payet debriyajının yarattığı kırmızı beyaz, dağınık görsel bana seri boyunca gördüğünüz kan sıçraması resimlerinin çoğunu hatırlatıyor, ancak bunun muhtemelen bu debriyaj için ilham kaynağı olmadığından eminim.

Bu sadece bir tesadüf, ama beni bu debriyaj gibi muhtemelen başka türlü yapacağımdan çok daha fazla yapıyor. Dexter temalı bir partiye giymek mükemmel bir şey olurdu, temalı kıyafetinize harcamak için yüzlerce ekstra doların oturması olsaydı. Bluefly üzerinden 712 $ karşılığında satın alın.