Rehberiniz Heeeeere, son olarak burada! Satış sezonu, konuştuğum şey, elbette, tercih ettiğim tüccarlardan bir tane daha açtığımda yeni bir satış gibi görünüyor. Burada PangeBlog’da hizmet odaklı olduğumuz için, basit satın alma referansı için aşağıdaki tasarımcı çanta indirim oranları için en iyi yerleri topladık.

Önümüzdeki birkaç gün içinde çok daha fazla satış tanıtımı olarak bu yayını güncelleyeceğiz, bu nedenle sürekli güncellenmiş teklifler sayfamıza göz kulak olmanın yanı sıra sık sık denetlediğinizden emin olun!

Saks
Satış şimdi alışveriş!
Saks tasarımcı satışında% 40 kadar indirim yapın.

Bloomingdale’in
Satış şimdi alışveriş!
Bloomingdale’in büyük kahverengi satışında% 65 kadar indirim alabilirsiniz;

Barneyler
Satış şimdi alışveriş!

Koç
Satış şimdi alışveriş!
Çantalar, ayakkabılar, aksesuarlar ve dış giyim de dahil olmak üzere, Bahar 2016 kadınlarının yanı sıra erkek ürünlerinin yanı sıra% 40’a kadar.

Mytheresa
Satış şimdi alışveriş
Mytheresa’nın mevsimsel satışına erken kazanç sağlayan büyük bir tasarımcı ürün seçeneğinden% 50 kadar sonra alın!

Neiman Marcus
Satış şimdi alışveriş!
Erkeklerin yanı sıra kadın tasarımcı satışında% 40 kadar indirim yapın!

Nordstrom
Satış şimdi alışveriş!
Nordstrom’un iki satış var: Birincisi, tasarımcı satışında, Givenchy ve Proenza Schouler gibi markaların çantaları da dahil olmak üzere% 40 kadar büyük bir üst düzey tasarımcı ürünleri alabilirsiniz. Bu arada, yarım yıllık satışta, mağazanın çok daha orta fiyatlı çağdaş malların büyük bir seçiminden% 40 kadar alabilirsiniz.

farfetch.com
Satış şimdi alışveriş!
FarFetch.com’un indirim oranları çeşitliliği% 50 indirim ve seçim çok büyük ve farklı çünkü site dünyadaki dükkanlardan stok çekiyor.

Ssense
Satış şimdi alışveriş!
Ssense’nin satış çeşitleri% 50 kadar indirimli olmasına rağmen, indirim oranlarının çoğu alt tarafta olmasına rağmen, bunların büyük bir kısmı nadiren satışta başka herhangi bir yerde satışta olan çantalarda – nötr renklerde givenchy antigonas, Örneğin-bu satışı kaçıramaz bir fırsat haline getiriyor.

Moda operandi
Satış şimdi alışveriş!
Moda Operandi satış stokunu tutmaya çalışmıyor; İndirim oranlarının%50 kadar olduğunu belirttiğimde, bunu belirtiyorum. Maliyetler gerçekten iyidir, özellikle de Moda Operandi’nin ön plana çıkmanın yanı sıra keşfetme yöntemine sahip olduğu kült favori moda markalarına giriyorsanız.

Alexander Wang
Satış şimdi alışveriş!
İndirimli bir Wang çantası keşfetmek istiyorsanız, markanın satışı hızlı bir şekilde en iyi seçeneğinizdir ve% 40’a kadar büyük bir çanta seçeneği ile.