son fab veya sıkıcı aktivite ile, fab veya sıkıcı kategorimizi Purseeblog’un çok daha aktif bir parçası haline getirmenin zamanı geldi.

Bugünün taksiti eklektik (ve satılan) bir akşam çantasından geliyor. Celestina Espasol Filligree Hold, süslü bir akşam parçasının fantezi ile buluşabilecek her yönüne sahiptir. Kutu şeklindeki tutma gümüş kaplamalıdır ve kesik dilli tasarımını gösterir. Tasarım bu çantanın ayrıntısında, bu yüzden sadece ona bakmayın. Beklemenin daha iyi bir görünüme ihtiyacı var.

Bu tutmayı ilk tanımladığımda, şatafatlı bulduğumu özgürce itiraf edeceğim. Tasarım gösterişli ve üst düzey görünüyordu. Bu parçanın işçiliğinde çekiciliği gördüğüm görüntüleri büyütene kadar değildi. Bu yüzden tam olarak bilgilendirilmediğim için bu debriyaja ilk tepkimi geri alıyorum.

Diğer detaylar arasında üstte sabitlemek için bir Howlite tokası ve odun destekli bir makyaj aynası yer alıyor. Aslında gümüş kaplama kutu debriyajı için çok yönetilebilir fiyattan çok şok oldum. Fiyat tanımlama çok sayıda akşam çantası için normdur, ancak bu ürün gördüğümüz diğerlerinden çok daha fazla giyinmiş. Nihayetinde, gardırobunuzda böyle bir bekletme kullanıyorsanız gelebilir. Şekerleme ile 1.325 $.

Ne düşünüyorsun: fab mı yoksa sıkıcı mı?