Yani, önleyici: Evet, bu bir çanta değil! Ve evet, bu bir çanta blogu. Ama el çantası kızları genel olarak aksesuarları sever, değil mi? Yaptığımı biliyorum. Ve çeşitlilik hayatın baharatı, değil mi? Elbette! Öyleyse neden bir şeyleri bir saniye boyunca biraz sallamıyorsunuz ve kesinlikle aksesuar benzeri bir şey hakkında konuşmuyor, ancak el çantasında değil.

Çeviri: Pazartesi ve tipik sitelerimden hiçbiri hafta sonu yazmam için ilginç veya eğlenceli bir şey koymadı ve bir taştan kan sıkamıyorum. Hepinizin işlerinde böyle günler var, eminim. Ama benimkinde, güzel Triple 7 Global Bow Tüy kafa bandı hakkında konuşacağımı ima ediyor.

Ve güzel, bunun için doğru kelimedir. Geçen yılki Project Runway sezonunda korkunç Kenley’den kısmen gelmiş olmasına rağmen, bu trendin büyük bir destekçisiyim ve daha çok beğendim, çok daha fazla görüyorum.

Bu özel kafa bandını seçtim çünkü renk güzel; Bu nedenle, genellikle bu tarzda bulunan bollukta mevcut olduğunda çok sayıda saç rengine karşı çok sade görünebilen çok sayıda yapılır. Siyahla vurgulanan mücevher tonlu bir mor, ideal panzehirdir. Bunun neredeyse her kahverengi, sarışın veya kırmızı gölgesinde ideal olduğunu görebiliyordum ve muhtemelen siyah saçlı olanlara oldukça iyi sığacaktı. Buna kısmi olabilirim çünkü yüzümün yakınında yeşil gözlerim ve morum var, ama oldukça mantıklı bir fiyat için sadece “Satın Al” ı tıklayabilirim. Luna Boston üzerinden 28 dolara satın alın.