Louis Vuitton Crocodile Neverfull

Bayanlar, sana söylemeliyim, müthiş bir hafta sonu geçirdim. Geçtiğimiz Pazar günü yaklaşık bir düzine harika Atlanta bölgesi (ve ötesi!) Canse Forum üyelerimizle tanışacak kadar şanslıydım ve bir grup daha güzel, daha şaşırtıcı el çantası seven bayanlar isteyemedim. Hepimiz harika bir öğle yemeği yedik ve sonra birkaçımız bazı alışverişler için Saks’a girdik (ya da benim durumumda, sarkmak – cazibeyi mahvetmek için evde öğle yemeğinde parayı bıraktım) ve içerideki ikramiyeyi vurduk Saks Louis Vuitton butik.

Gördüğüm ilk nadir hazine trend belirleyen Louis Vuitton Stephen Sprouse Leopar Baskı Kaşmir-Silk çaldı. Bunu ilk çıktığında çevrimiçi gördüğümde, “Ah, bu… sadece bir eşarp. Bir çeşit büyük bir eşarp, ama 725 dolar için kilometrelerce eşarağa ihtiyacım olacak. ”Bazen, işler bizzat online kadar görkemli görünmüyor, çünkü bu şey güzel. Ortalama bir Pashmina’dan çok daha geniş ve boynumun etrafına sardığı anda siyah imparatorluk bel üst ve skinny jeans kıyafetimi aydınlattı. Yılın her soğuk gününde mutlu bir şekilde saracağım gibi, yemyeşil ve lüks hissetti.

Bunun gibi şeyler mi? Neden Amex’i evde bıraktım.

Ancak gördüğümüz bir sonraki şey, benim amex bile uyum sağlayabilirdi.

Anlaşıldığı üzere, mağaza yöneticisi küçük forumumuza aşinadır ve malları pençelerken muazzam derecede samimi ve değerlidir. Biz ayrılmadan hemen önce, arkada herkese göstermediğini görmemizi istediği bir şey olduğunu söyledi.

Bu neydi?

32.000 dolar, Louis Vuitton Timsah çikolatalı kahverengi. Şahsen böyle ince bir timsah cildi görmek son derece nadirdir ve tüm Amerika Birleşik Devletleri’nde belirli bir çantadan sadece iki veya üçü olduğunu söyledi. Malzemenin dokusu o kadar mükemmeldi ki neredeyse sahte görünüyordu (mümkün olan en iyi şekilde) – ölçekler şekil ve boyutta bile ve harika bir dağılım ve düzenlemeye sahipti. Renk derin, eşit ve doymuştu – aynı zamanda sütlü çikolatanın neredeyse tam rengiydi ve daha da lezzetliydi.

Ona paylaşmak için bir fotoğraf çekip çekemeyeceğimi sordum, ama cevabın şirket politikasına aykırı olduğunu sormadan önce biliyordum (bunun için onu suçlayamıyorum!). Bunun yerine, güzel üyemiz Veez, çantanın gerçekten ne kadar muhteşem olduğunu göstermek için yukarıdaki resmi buldu. Stephen Sprouse Eşarpında olduğu gibi, resimler parçanın temiz, zarif zarafetini yakalamak için kötü bir iş çıkarıyor – ilk başta basit görünebilen şey aslında daha fazla incelemeden çok daha fazlası. Eluxury aracılığıyla Louis Vuitton’ı satın alın.