En mutlu Cuma günleri, çanta severler! Umarız harika bir hafta geçirdiğinizi umuyoruz ve bu haftanın PurseForum Roundup’ında neleri sıraladığımızı görmeye hazırız. Programın paylaşılması gereken bazı çantalar keşfettik, yanı sıra sizin için çok daha fazla mağaza var, bu yüzden içeri girin!

Hanehalkı Subforum’un yanı sıra sadece üyelerdeki bağlantılarımızda bazı ilginç konuşmalara uyuyoruz. Üyelerimiz dünyanın dört bir yanından bize katıldığından, zorlu insan ilişkileri departmanında sunabileceğimiz bazı büyüleyici konular var. Bu hafta, Mabeljbelle ev sınırları ile zor zamanlar geçiriyor, Lvbaglady büyükanne ve büyükbabaların doğum günü partilerine gideceğini merak ediyor ve Airjewels, büyüleyici beklentilerini geliştirmek için bir yer değiştirmenin harika bir fikir olup olmadığını merak ediyor.

İlişkiler ve ev halkı, sağlık ve zindelik, fitness, hamilelik ve ebeveynlik ve plastik cerrahi tedavinin yanı sıra kozmetik prosedürlerle birlikte vücut-zihin-kuyu forumumuzun bir parçasıdır. Sağlık ve sağlıklı yaşamda ve bu hafta fiziksel uygunlukta, 2014 Fiziksel Fitness Destek Konusu, gerçekten yararlı önerilerle dolu, aynı zamanda büyük eski moda ahlaki destekle dolu olan zorluğumuz gibi güçlü gidiyor. uzun gece. Bu arada, ilham verici resmimiz, bu yıl sağlıklı bir uygulamaya başlamak için harika bir yer olan fantastik TPF Running Club’ımızdan geliyor!

Bu haftaki Christian Louboutin, FreshLilies’in yeni koleksiyon iş parçacığı da dahil olmak üzere bazı iyi açıklamalarla bizi ödüllendirdi ve Bouganvillier’in bu fantastik daireler de dahil olmak üzere bazı eklemelerle birlikte. X3Shar’ın son derece ilk Louboutins çiftinin çevrimiçi bir gösterimini ve ideal bir seçim olduklarını yakaladık. Günün kıyafetleri her zaman önemli bir duraktır ve ilham verici stil fikirleriyle doludur. Megt10’u ve kıyafetini onayladığını gösteren sevimli yavrularını kaçırmamaya emin olun!

Proenza Schouler’e gitmemiz sırasında, bizi swoon yapmak için anında mavi bir çanta keşfettik! Iriscole onu ilk PS’yi bizimle paylaştı ve ne güzellik! Proenza Schouler’deki en önemli konu, bu markadan bir dizi çanta sallanan üyelerimizi keşfedebileceğiniz Action Thread programıdır. Bu arada, PS11’in ideal bir iş tote gibi göründüğünü Kissingue’ye kesinlikle katılıyoruz! Bir PS1’e inanıyorsanız, Birkin Girl’in karar verme konusunu PS1 boyutu seçeneklerine çok bilgilendirici bir yardımcı olarak keşfedeceksiniz. Bu alt formda çok büyük renkler ve stil iplikleri vardır, bu yüzden bu kolay, giyilebilir markadan bir satın alma işlemini düşünüyorsanız lütfen azaltın.

Ahhh… .Valentino. Görkemli önlükler, muhteşem kumaşlar, muhteşem renk ve ayakkabılar! Rockstud, çok sayıda şanslı bayan için gerekli olan bir gardırop ve bu hafta Valentino Subforum’umuzda bir dizi çift keşfettik. Kutuda ne var? İlk Valentinos’u görmek için Moniladydior’ın ipliğine düşmeniz gerekecek. Boriquanina, geçen yılın sonlarında ilk muhteşem Valentino ayakkabısını aldı. (İpucu: Rockstuds değil)! Aynı şekilde Margotchanning’in doğrudan istek listemize giden yeni Peepto’larını keşfettik. Labellover81, saf Valentino olan yeni bir çanta ile olabildiğince yağmurlu bir Cumartesi günü aydınlattı. Son zamanlarda Valentino’yu keşfetmediyseniz, durun ve üyelerimizin koleksiyonlarına neler katkıda bulunduğunu görün – son derece hoş bir sürpriz olacağınıza inanıyoruz!

Mulberry subforumumuza düşmek her zaman çay için bir grup eski arkadaşına gitmek gibi geliyor. Fantastik bir coşku ile maruz kalan çantaları bulmak için asla çalışmayı bırakmayız ve seyirci her zaman çok nazik ve minnettardır. Bu hafta, Semc7’nin babası ona harika bir hediye, geleneksel bir orta zambak sağladı. Missdee, biraz dut arası ve sevimli bir cüzdan paylaştı ve Littlemisspeppa, bir muhteşem çakıllı çantanın yanı sıra büyük bir bit hazinesi seçimini açtı! Kolay, giyilebilir bir dut stillerini seviyoruz ve siz de yaparsanız, sizi son derece şık üyelerimiz tarafından şekillendirilmiş birçok çantayı görmek için bugün dut kullandığınız Mulberry’ye gitmeye davet etmek istiyoruz. Tüm tasarımcı subforumlarımız, bu “günün oufit” iş parçacıklarını işliyor ve aynı zamanda gardropunuza enerji vermek için konut kitabınıza eklemek veya kavramları keşfetmek için harika bir yöntemdir.

The Roundup’ın bir baskısı için bize katıldığınız için teşekkürler. Umarız, PurseForum tarafından düşecek ve bunlara veya fantezinize çarpan diğer konuşmalara katılacağınızı umuyoruz. Kesinlikle kontrol etmek için çok şey var ve tüm PangseForum görmenin yanı sıra sizi orada görmeyi umuyoruz. Bu arada, fantastik bir hafta sonu ve önümüzdeki memnuniyet haftası geçirin. Gelecek cuma görüşürüz!