Cinsi ve Big’in prova yemeğini açan City filmini daha önce gördüyseniz, o zaman Purseblog için son zamanlarda birçok hedefimize aşina olursunuz. Eats: BudDakan. Yemek için 275 koltuk, restoranın ortasında bulunan önemli bir 34 kişilik ziyafet masası ve içmek için 50 çok daha fazla koltuk ile, bu gece kulübünün sıcak nokta görünmesini hayal etmek zor, bir Nabisco fabrikasının kalbinde bir Nabisco fabrikası Chelsea.

Büyük restoranlar birçok New York yerlileri arasında zayıf bir rap yapma eğilimindeyken, Budizdakan’ın yemeği kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. Çağdaş oryantal mutfağın menüsü, dim sum, erişteler, kızarmış pirinç ve her biri bir sonrakiden çok daha iyi geldiğinden neredeyse imkansız olan çeşitli mezeler ile istiflenmiştir.

Buddakan’ın lezzetli yemeklerinin yanı sıra, ünlüler, sosyalistler ve New York’un çok sayıda yaygın olarak bilinen yüzlerinden birkaçı ile dirsekleri fırçalamanızı bekleyebilirsiniz. Budizdakan’daki yemek deneyimimizin derinlemesine tanıtımı için aşağıya bir göz atın.

Rezervasyonlar: 15’ten küçük kutlamalar için OpenTable ile kabul edildi.

Fiyat noktası: mezeler, erişte ve pirinç yemekleri, 9 ila 14 dolar. 17 ila 47 dolarlık mezeler. Tatlılar 10 $.

Nerede: 75 Dokuzuncu Cadde (16. Sokak) – Chelsea

Ambiyans: Giganik mumlelabralar, büyük sanat eserleri ve lüks mobilyalar ile dramatik, çok seviyeli bir yemek odası.

Harika: büyük gruplar, kişisel etkinlikler ve şehir dışı etkilemek.

Sipariş verdik: General TSO’nun köfte, domuz eti mide çörekler, sığır eti bardaklar, soğan krepleri, sebze kızarmış pirinç, karnabahar kızartma, karabiber sığır eti, cızırtılı kısa kaburga, sığır eti, tuz ve karabaş kara deniz bas, çikolata olarak ağlayan ve baharatlı havuçlu kek gibi.

Deneme ihtiyacı: General TSO’nun köfte, domuz eti mide domuz çörekleri, karabiber sığır eti ve karnabahar

Bonus: Karışık içecekler kesinlikle lezzetli.

Açıldıktan birkaç yıl sonra bile, Budizdakan hem yerliler hem de şehir dışı için mükemmel bir yemek deneyimi olmaya devam ediyor.

Yediğimiz şeyden çok daha fazlasını görmek için Instagram aracılığıyla bize uyduğunuzdan emin olun!

Bud) web sitesi
Starr Restoran Twitter
Starr Restaurant Instagram