Sahip olmak için beş neden, bu görevin en büyüleyici kısımlarından biri, insanların sitemizde nasıl göründüğünü görmektir. Siz erkekler burada milyonlarca farklı bir şekilde var, ancak en kalıcı olanlardan biri, tüm boyutlarında ve enkarnasyonlarında Louis Vuitton Neverfull’a olan ilgi oranınız. Gerçekten de, sizi suçlayamam – Neverfull, dünyanın en önemli çanta çizgisinde temel bir parça ve o kadar esnek ki, pratikte herkese yararlı bir gardırop katkı olabilir.

Yine de kendimin önüne geçiyorum. Neverfull arayışında sitemize giden insanların büyük bir kısmının bir tür satın alma kararı vermeye çalıştıkları ve kendimizi bir hizmet-y grubunu düşünmeyi sevdiğimiz için, bizlere inandık ‘ D Tam olarak, Neverfull’un neden harika bir alım satın almak isterken neden bu kadar akıllıca bir yöntemdir.

Gerçekten asla dolu değil
Bu küçük bir abartı olabilir, ancak nokta durur – hangi boyutu tercih ederseniz edin, hiç bir şeysiz olarak beklediğinizden çok daha fazla şekillendirebilirsiniz. Kenarlar nispeten gevşek olduğu kadar sert olmadığından, çanta eşyalarınızın büyüklüğüne uygundur. En önemli (GM) boyutuyla, gerçekten herhangi bir yere getirmek istediğim herhangi bir şeyi şekillendirebileceğimden eminim.

Bir milyon versiyonda mevcuttur
Louis Vuitton Speedy gibi, Neverfull büyük Louis Vuitton hattında bir temel parçası. Bu, Vuitton’un dünyaca ünlü sanatçı işbirliklerinden birini yapma zamanı geldiğinde, Neverfull’un pratik olarak her zaman tedaviyi alan çantaların listesinde yer alıyor. Stephen Sprouse, Yayoi Kusama ve Takashi Murakami gibi sanatçıların eserleri, çantayı da süsledi ve bu da sayısız uzun vadeli ve her türlü sağlanan zamanda sunulan mevsimsel iterasyonların üstünde. Koleksiyonunuza başlamak için bir koleksiyoncu parçası veya temel bir monogram tuval veya daha Damier tasarımı için pazarda olun, Neverfull bunu kaşıntıyı çizebilir.

Tüm sürümler dayanıklı
Uzun zamandır Louis meraklıları, zaten anladıkları için bunu kontrol etmeleri bile gerekmez-Vuitton’un muamele edilmiş tuval ürünleri hemen hemen yıkılamaz. Hala bir şampiyon gibi dayak alan 20 yaşındaki Vuitton parçalarım var. Bazı müşteriler, özellikle Damier Ebene versiyonundaki Glaze ile anlaşma ile ilgili sorunlar bildirdiler, ancak Vuitton parçalarının arkasında son derece iyi duruyor – forumumuzda keşfedebileceğim tüm sorunlardan bahsettiğim, aynı şekilde ürünün tam olarak nasıl değiştirildiğine dair ayrıntıları içeriyordu. mağaza veya marka tarafından onarıldı. Maalesef müşteriler için çok fazla markanın yapacağından çok daha fazlası. (Bir Vuitton çantası satın almak istiyorsanız şanslı olmasına rağmen.)

Bir Vuitton koleksiyonuna başlamak harika bir yöntem
Boyutuna bağlı olarak, temel monogram Neverfulls sizi 800 $ ile 900 $ arasında çalıştıracak. Derilere bakmaya (ve Tanrı’nın yasaklanması, ekzotiklerine) bakmaya başladığınızda tam olarak ne kadar muazzam Louis Vuitton çantalarının aldığını düşünerek, Neverfull olağanüstü bir değer ve bir koleksiyona başlamak için fantastik bir yerdir ve isterseniz keşfetmek için harika bir yerdir. Bir markanın ürünleri de tasarruf etmek ve hatta dallamak için yeterli. Bu, günlük olarak getirilebilecek bir şeydir, bu da çok sayıda işleve hizmet edecek bir şeydir – tam olarak başlamak istediğiniz yerdir.

Neverfull tamamen tersine çevrilebilir
Her nasılsa, yakın zamana kadar Neverfull’un en önemli işlevini anlamadım. Monogramdan hasta mı? Sadece işleri değiştirmek ister misin? Gereksinim farklı bir renk? Çantayı ters çevirin, sorun çözüldü. Birkaç stil size bu çok yönlülük seviyesini sağlar ve bu da çantanın ne kadar pratik olduğunun üstünde.

Peki ne bekliyorsun? 800 $ ‘dan başlayarak Louis Vuitton aracılığıyla kendi başına bir şey alın.