Son olarak keşfettim.

Bazılarınız, aylar gibi görünen şeylerin doğru minibag için yüksek ve düşük göz attığımı anladığımı anladığımı ve her zaman keşfettiğim tümlerle ilgili bir şey var gibi görünüyor – onlar da biraz Ya da büyük, onlar da çok fazla ya da yöntem de, geleneksel ya da Bohem. Cüzdanları yaşamak için değerlendiriyorum, bu yüzden hatayı keşfetmede harikayım ve tamamen sevdiğim bir şeyi rezervasyon yapmadan keşfetmede çok büyük değilim.

Keşfettim: Olivia Harris Bebek Küresi çantası için topukların üzerinden geçiyorum, aynı zamanda bir tane sipariş etmek için son derece çok şey ifade ediyorum.

Nereden başlayabilirim? Bu çanta, blackberry, anahtarlar, kart durumum ve güneş gözlükleri o kadar büyük olmadan mükemmel bir boyuttur, bana öfkeli bir lise öğrencisi olarak getirdiğim kadife messenger çantasını hatırlatıyor. Mevcut eğilimlere uyan bir çekiliş kapanışının yanı sıra çok azdır, ancak nötr deri ve çağdaş donanım, hızlı bir şekilde hızla çıkacak bir şey değildir.

Donanımdan bahsetmişken, tüm torbanın tercih ettiğim kısmının kayış olduğuna inanıyorum. Son olarak, birisi tam olarak bir Chanel Ripoff gibi görünmeden deri entegre eden bir zincirin nasıl yapılacağını anladı – burada, kombinasyon genellikle biraz oynanan göründüğünde taze görünüyor. Yani, özetlemek gerekirse: Bu çanta sadece tamamen boyutlandırılmış, modern ve modern değil, aynı zamanda bir anlaşma. 255 $ karşılığında Shopbop ile satın alın.