yardım etmenizi sağlar. Moda, belirli bir görünümü yücelterek ve yerli kaynaklı malzemeleri ve desenleri parçalayarak ne tür tutum veya sorunları destekleyebileceğini düşünmek için her zaman durmadan bir tüm etki yelpazesinden görsel ipuçları alma eğilimindedir. Onları yaratan insanlar veya geldikleri kültür modern tarzda en az çekici uygulamalar arasındadır.

Batı etkileri tarafından aydınlatılan kültürlerin fetişize edilmesi ve karikatürleştirmesi rahatsız edicidir; Bunun yerine, yerli toplumlar saygı ve anlayışa sahip olmalıdır. Neyse ki, Wayuu Taya Vakfı gibi insanlar, onları satın almak için bir araya getiren trendleri ve kültürleri, şık arzuları satın almak ve hayatları trendlere ilham veren grupları zenginleştirmek için çalışıyorlar.

Wayuu Taya Vakfı Geometrik Tote gibi çantalarla, standart dokuma çalışması yerli kadınlar tarafından yapılır (bu özel temelle, odak noktası Latin Amerika Wayuu kabilesi üzerindedir) ve gelirler kadın işçileri beslenme, ebeveynlik ve aile konusunda eğitmeye gider planlama. Boho görünümünüzü alırsınız, Wayuu halkı çok ihtiyaç duyulan sosyal hizmetler alır ve el çantası paranızın insanlara yardımcı olduğu bilgisiyle “etnik” görünümü (ne anlama geliyorsa) sallayabilirsiniz. 132 dolara Shopbop’tan geçin.