Hiç bir NASCAR hayranı olmadım (hatta bu konuda bir NASCAR yarışı gördüm), ama her zaman ligin takım ceketlerini, reklamlarla dolu düşündüm Yamalar ve rakip renkler ve çok sayıda çeşitli şey, biraz serindi. Estetik naziklik veya standart tasarım normları için çok az düşünülen sportif ve coşkulular. Cruise 2017 için Louis Vuitton, cesur, parlak Louis Vuitton yarış çantalarıyla bu oyun kitabından bir sayfa çıkardı.

Racing’in standart damalı bayrağı, Louis Vuitton’un imza imzası Damier Check ile güzel bir şekilde, markaya başka türlü beklemeyeceğiniz motor sporları ile ortak estetik zemin sağlıyor. Oradan, yaratıcı yönetmen Nicolas Ghesquiere, renk kombinasyonları ve açıları ile deneyler, renkli monogram döşeme ile işleri kapatıyor. Tim Gunn’ın dediği gibi çok fazla görünüm, ama garip bir şekilde, birçoğu işe yarıyor. Bu, özellikle turuncu muadillerinden çok daha estetik olarak zevkli olan mavi bazlı çantalar için geçerlidir.

Bunu söylemek için biraz şok oldum, ama Louis Vuitton yarış çantalarını seviyorum? Blue Speedy, Neverfull ve Alma BB çantaları, kendimi çoğunlukla siyah gardırobuma dahil ettiğini ve çok keyif aldığımı görebildiğim parçalardır, çünkü şu anda ideal olan her şeyden çok agresif bir şekilde farklıdırlar. Yine de hepinizin aynı fikirde olmayacağını hissediyorum, bu yüzden yorumlarda beni kızartmak için ücretsiz hissedin.

Louis Vuitton Yarışı Alma Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 2.680 $

Louis Vuitton Yarışı Alma Bag BB
Louis Vuitton aracılığıyla 2.140 $

Louis Vuitton Yarışı Bandouliere
Louis Vuitton aracılığıyla 560 $

Louis Vuitton Yarışı Neverfull Tote
Louis Vuitton aracılığıyla 1.570 $

Louis Vuitton Yarışı Petite Malle Debriyajı
Louis Vuitton aracılığıyla 5.750 $

Louis Vuitton Yarış hızlı çanta
Louis Vuitton aracılığıyla 2.510 $