İle Tee Golf’e inandığınızda, hangi tasarımcılara inanıyorsunuz? Zihninizin büyük olasılıkla anında Ralph Lauren veya Lacoste gibi bir işe gittiğini tahmin ediyorum, her ikisi de yavaş sporla ortak olmak için yöntemlerinden çıkıyor. Eğer süper tiki iseniz, belki de Lilly Pulitzer’e ve parlak baskılı şortlarına bile inandınız. Aklınızdaki son kişi (belki de Rick Owens dışında) muhtemelen Alexander Wang’dı.

Yine de, markanın hayranları, 2012 ilkbahar pistinde Wang’ın bir dizi atletik aktiviteden etkilendiğini ve çanta stilleri arasındaki golf etkisinin görmezden gelmenin imkansız olduğunu anlıyorlar. Aslında, cüzdanlarından birkaçı gerçek bir kulüp seti tutmak için neredeyse büyük görünüyordu, Alexander Wang Little Golf çantası gerçekten taşınabilecek bir alternatif sağladı. Endişe, yine de getirir misiniz?

İsterim. Buna para harcayacağımı anlamıyorum, ancak eğer dairemde açık bir pencere ile uçarsa, geri atmazdım. Merak ettiğiniz durumda, geri atacağım çantalar var, çirkinlikleri koleksiyonumdaki çantaların geri kalanını enfekte etmekti. Bu çanta çirkin değil, sadece biraz… geleneksel değil.

Burada sahip olduğumuz şey aslında bir golf çantasının görsel ipuçlarından birkaçı ile yeniden yapılandırılmış bir sırt çantası, ancak orijinal, dev pist parçalarını görmediyseniz, bu daha küçük versiyon anında size “golf” diye bağırmayabilir. Bina ilginçtir, çantanın havalandırılmış gövdesi, şimdi daha görsel olarak etkili bir tutamak, omnipresent delikli deri. Endişelenmeyin – çantalar tamamen astarlı, bu yüzden onlara koyduğunuz hiçbir şey sonbaharda olmayacak. Bu görünümü sallar mısın? Shopbop ile Beyaz’ın yanı sıra siyah 985 $ karşılığında satın alın.