Nancy Gonzalez’in yanlış adım atması o kadar nadir. El çantaları devrimci olmayabilir, ancak egzotik malzemeler, çarpıcı renkler ve kolay şekillerle yanlış gitmek neredeyse imkansızdır. Neredeyse bir bilime bağlı çanta tasarımına sahip gibi görünüyor.

Nancy Gonzalez elle tutulan Croc kavrama, markanın uzun bir terzilik başarısında en sonuncusu ve her zaman olduğu gibi, bunun üzerine sallanıyorum. Bicolor çanta tasarımı iyi yapmak zordur (şu anda Purseeblog Savvy’de de konuştuğumuz gibi), ancak bu debriyaj hakkında kesinlikle hiçbir şikayetim yok. Elbette benim dolabımda olmadığı gerçeği dışında.

Mavi Croc’un sessiz yüzeyimi beni her şeyden çok bu kavrayışa çekiyor. Timsah tipik olarak yapılandırılmış, rijit torbalar için ayrılmış bir malzemedir ve her zaman yumuşak ve dokunulabilir bir şekilde kullanıldığını görmekten memnunum. Ve bu debriyajı satın aldıysanız, ona çok dokunacaksınız-sadece güzel değil, aynı zamanda 16 inç genişliğinde, gün-geceye geçişler zahmetsiz olurdu. Neiman Marcus aracılığıyla 3200 dolara satın alın.