Tatiller bir sevinç zamanı değildir, ancak aynı şekilde stresli olabilirler; Çok fazla parti planlama, hediye satın alma, hostes ve seyahat, zaten tam yaşamlarımızın yanı sıra kariyerlerin yanı sıra hepimizin o zamanki her şeyden bir nefes almasını gerektiriyor. Bugün, bizden özel bir ve Neiman Marcus’taki iyi arkadaşlarımız olarak, sadece çanta okuyucuları için, tatil sezonu yüksek vitese attığında kendiniz için bir dakikanızı ayırmanıza yardımcı olabilecek bir muamelemiz var: 400 $ ‘lık 100 $ indirim alımları var. Daha fazlası, eşyaları kıyafetleri, çantaları, ayakkabıları, aksesuarları ve ev eşyalarını kapsayan bir ton mükemmel markanın kodunu takip ediyor.

Tek yapmanız gereken, bugünün sonundan önce alışveriş yapmak ve Checkedec kodunu kullanmak. Elbette başkaları için hediye satın almak için kodu kullanabilirsiniz, ancak aynı şekilde kendiniz için biraz hoşgörü şansı olarak almayı tamamen onaylıyoruz. Başlamak için, her iki şekilde de işe yarayacak 15 şey seçtik – ya düşünceli sağlama ya da kendinizi biraz bozma şansı.

Neiman Marcus aracılığıyla tam seçimi alışveriş yapın!

Akne stüdyoları patlamış mısır dikiş sargısı
Neiman Marcus üzerinden 650 $
Bu, Shonda Rhimes kahramanının dünyayı kurtarmak için büyük bir bardak kırmızı şarap içmek için kullandığı sweatshirt. Kim bu konuda uzanmak istemez ki? (Veya dürüst olmak gerekirse, işe yaratmak için giyin – bu sweatshirt her ikisini de hızla yapabilir.)

Anya Hindmarch Allover Wink Sticker Crossbody Bag
Neiman Marcus üzerinden 1.295 $
Bu şeklin çapraz kanatları ve boyut süper pratiktir ve mükemmel gardırop eklemeleri yapmanın yanı sıra eğlenceli bir baskıya sahip olmak, bir tişört ve jeans türünü çok daha ilginç hale getirmek için mükemmel bir yöntemdir .

Barton Perreira Dalziel Yuvarlak Kedi Gözü Güneş Gözlüğü
Neiman Marcus üzerinden 510 $
Bu güneş gözlükleri süper harika ve lüks görünümlü, ancak derhal tanınamaz; Herkes onları nereden aldığını soracak.

Christine Styles Uzun İpek Halat
Neiman Marcus üzerinden 525 $
Kim de sabah geçirmek istemez ve akşam ayak bileği uzunluğunda, özellikle de böyle muhteşem bir baskıya giren akşam geçirmek istemez ki?

Elizabeth ve James Eloise Tote
Neiman Marcus üzerinden 495 $
Bu yeni stil minimalist, pratik ve her şeyden önce süper şık.

Faliero Salti Fan Eşarp
Neiman Marcus üzerinden 420 $
Büyük olasılıkla dolabınızda zaten bir çiçek, inceleme veya chevron baskısı eşarpınız var-beklenmedik bir şeyin yanı sıra biraz daha büyüleyici bir şeyin zamanı gelmiyor mu?

Loeffler Randall Nicolette Fur Pouf Sandalet
Neiman Marcus üzerinden 450 $
Piyasa iyi arkadaşlarımın birçoğunun ortaya çıktıklarından beri bu ayakkabılara açıldığını duydum; Onlar da muhteşem ve eğlenceli ve benzer stiller için maliyet etiketi normalde dört figürü tepeler.

Loewe flamenko hobo
Neiman Marcus üzerinden 1.950 $
Loewe’nin cüzdanları, çanta tutkunları arasında hem de moda içeriden gelenler arasında etkileyici bir yukarı doğru yörüngede ve nedenini görmek basit: marka basit, pratik bir hobo alabilir ve onu benzersiz ve lüks yapabilir.

Lulu Frost Proxima Crystal Beyan Kolye
Neiman Marcus üzerinden 488 $
Sözlerimi işaretleyin, bu kolye her türlü kıyafet alabilir ve bir tatil partisinde mükemmel görünecek bir şeye dönüştürebilir.

Manolo blahnik süet bb pompaları
Neiman Marcus üzerinden 595 $
BB pompaları nihai geleneksel ayakkabıdır ve dolabınızda zaten bir çift yoksa, bunu hak ediyorsunuz. Süette özellikle görkemli.

MCM Milla Bag
Neiman Marcus üzerinden 920 $
Milla çantası, üç figür için ofis için sofistike, lüks görünümlü bir seçimdir; Bundan çok daha mükemmel olamaz.

Oscar de la Renta püskül küpeler
Neiman Marcus üzerinden 425 $
Oscar’ın püskülleri, hayır kurumlarının yanı sıra moda toplantıları için de gereklidir, ancak aynı şekilde beyaz bir düğmeyi denim için güzel bir not eklerler.

Smythson Panama Büyük Cüzdan
Neiman Marcus üzerinden 425 $
Asla büyük, dayanıklı, organize bir cüzdanın değeri üzerinde uyumayın.

Sofia Cashmere Basketweave örgü kaşmir atış
Neiman Marcus üzerinden 975 $
Şunu hayal edin: Siz, kanepeniz, bir şişe şarap, Netflix uzaktan kumanda ve bu süper yumuşak battaniye üzerine örtülü.

Stuart Weitzman Midlands Supe Boots Strong
Neiman Marcus üzerinden 798 $
Weitzman’ın diz üstü botları gibi birçok tasarımın bir nedeni var: çok yönlü, çekici ve süper becerikli. Aynı şekilde, hayal ettiğinizden çok daha fazla bacak şekilinde yeterli gerginliğe sahiptirler.