Bu, Nisan ayının son çanta forma toplantısının yanı sıra birçoğumuz (en azından kuzey yarımkürede) son olarak bahar modunda. Bu, geçen yıl pistte gördüğümüz baharın renklerinin son olarak üyelerimizin koleksiyonlarında evleri keşfettiği ve çok daha da önemlisi dışarı çıktığı PurseForum’daki durumdur! Bu hafta oldukça çantalar keşfettik ve onları size göstermek için sabırsızlanıyorum!

Ne çarpıcı bir kombinasyon! Bu süper doymuş renkler günümüzü ölçülemez bir şekilde aydınlattı-Grietje’nin yeni Bottega Veneta çantası ve cüzdan daha güzel olmayabilir. Bottega Veneta, birçok markanın yaptığı yoğun ön sayfaya sahip değil, ancak müthiş maruziyetler asla hayal kırıklığına uğratıyor. Doygunluktan bahsetmişken, Gagabag yeni bütçesinin Fraise veya belki de Yeni Kırmızı olup olmadığını ve üyelerin durumdan sıcak olduğunu ve yardımcı olmaktan çok memnun olduğunu merak ediyor.

“Sorulan ve Cevaplandı”, geçmişe bakıldığında, HotShot’un hangi tutulması gereken seçme konusundaki iş parçacığı için mükemmel bir isim olurdu. Bu kısa ama tatlı iş parçacığı, sert bir çanta kararına yardımcı olmak için ideal önerilerle adım atan PangseForum üyelerinin en iyi örneğidir. Hotshot’ın ne karar verdiğinin yanı sıra bir açıklama için de izleyeceğimizi de azaltın! Annie1 kendini biraz çanta sorununda keşfetti, aynı zamanda ona bazı zor kararlarla bırakan bir borsaya yardım etmek için ulaştı.

Ayrıca, bu güzel çantaları hareket halinde görmek için Bottega Veneta Action Thread’i gördüğünüzden emin olun. Bu çantalardan birkaçı online inanılmaz!

Ne yazık ki, çanta dünyamızda işler her zaman pembe değildir. Bu hafta koçta, bir çantanın eksik olan talihsiz hikayesini yakaladık. Thread’e göre Fashionista1984’ün çantası sevkıyat için dışarı çıktı ve açıkça yanlış kişiyi yaraladı. Bu korkunç bir utanç, ancak aynı zamanda destek ve pratik ipuçları tarafından da dokunuyoruz, Fashionista1984’ün aldığı pratik ipuçları ve aynı zamanda eğitmenlerine iyi bir sonuç için çapraz tutmak için iyi arkadaşlarına katılıyoruz.

Eğitmen Mini-Reveal ipliğinde son derece telaşlı bir Nisan ve ne çeşitliliği vardı! Canderson22 zarif bir cüzdan seçti ve M.I.A. Teal’de bir ilçe seçti, ancak bu önde gelen torbanın neden raflardan uçtuğuna bir örnek daha. Kicks için, günlük çanta ipliği ile azalmak ve Kcoach’ın çanta yolculuğuna uyun veya değişiklikler ipliğindeki gerçek itirafları kontrol ettikleri bir yuh!

Yöntemimizde, büyüleyici bir ECRU’nun yanı sıra Sea Mist Preston’un ortaya çıktığını keşfettik – Bellestchele, yeni çantasının renklerini ve işçiliğini yakalamak için mükemmel bir görev yaptı ve bize gösterdiği için çok mutlu olduğumuzu.

“Dolabında neredesin?” Kimtx, bu hafta gardıropta başladı, üyeler tam olarak nasıl tasfiye edileceğini ve sadece onlara uyacak modanı seçeceklerini sorguladılar. Gardırop ipliğini sürekli temizlememiz bahar için bir yumru oldu ve bu proje ile başa çıkmak için birçoğumuz yüksek vitese koydu. Oniş bir aylık kulüp de aynı şekilde mutlu bir şekilde işaretliyor, ancak tüm üyeler JDN’nin en şimdiki Chanel satın alımıyla kanıtlandığı gibi paradigmaya kesinlikle bağlı değil. Gardırop da eşarplar, güneş gözlükleri ve kemerlerle ilgili tartışmalarla dolu gardırop aksesuarları.

Gardırop aksesuarlarından çıkan yöntemimizde, Ladysarah’tan bu muhteşem çekimi keşfettik – ne mükemmel bir eşarp koleksiyonu!

MGA13, çanta ailesine gerçekten sansasyonel bir katkı olan yeni Paskalya Rosier’i ortaya çıkardığı için bu hafta Valentino’da çok zevk aldı. BGIRL525, büyük bir ayakkabı kararına biraz yardım bulmaya çalışıyor ve Rockstud’un konforu hakkındaki tartışma Valentino severler için sıcak bir konu olmaya devam ediyor. Hala Molls tarafından ortaya çıkan kırmızı tutma endişesi ile ilgili bir karar bekliyoruz ve Foxgal’ın donanıma yardım etmesi gerekiyor. Valentino meraklıları da üyelerimizi Valentino’daki koleksiyonlarından parçalar kullandığını ve bu Valentino ipliğini tutarak ne kullandığınızı görmeyi sevecekler.

Givenchy, pistlerden ve doğrudan üyelerimizin koleksiyonlarına kadar güzel ve çılgınca önde gelen çantalar gönderiyor. Givenchy subforum’umuzu kontrol etmek her zaman bir zevktir ve bu hafta kesinlikle bir istisna değildi. HRHSunshine’den bu mavi çekiciliğe gözlerimizi şölen ettikten sonra, Hannahchloe’nin Antigona’nın her şeyi olan yeni ipliğinde durduk, bu da bu mükemmel çantanın hayranları için son derece çekici bir yer gibi görünüyor.

Antigona’dan bahsetmişken, Givenchy hayranlarımızın paylaşmaktan mutluluk duyduğu özel bir doğum günü hediyesi olan Pinsky777’nin yepyeni Black Antigona’yı kaçırmayın! Jadeaymanalac bu hafta da bir doğum günü kutladı, bu müthiş yeni çanta, bu da her türlü fırsat için en iyi hediye!

Tıpkı sarmak üzereyken, bir iş parçacığıModa mücevher kutusu dikkatimizi yakaladı ve bu harika vuruşu Jay Strongwater Temyiz İplik’teki restricter’dan paylaşmak istediğimiz gibi. Temyizlerin tutkunlarının yanı sıra küçük, sevimli, ışıltılı şeyler, anlaşmalardan bahsetmemek için bu karmaşık güzellikli charms yakın çekimlerinden zevk alacak! Keyfini çıkarın, ayrıca göz şekeri için moda mücevher kutusundaki diğer konuları gördüğünüzden emin olun!

Umarız, yuvarlamanın tadını çıkardığınız gibi, yanı sıra bize katıldığınız için teşekkür ederiz! Mayıs yakında duruyor, bu da zamanın uçurduğunu gösterir. Umarızın yanı sıra güllerin kokusunu ve bölgenizdeki çiçeklenmede ne olursa olsun, yanı sıra yoksa, sadece bunu yapmak için uzun zaman ayırdığınızdan emin olun. Müthiş bir bahar haftasonu geçirin, yanı sıra bizi bir haftada tam burada idealdir!