ile fark etmiş olabileceğiniz gibi kutlayın, Megs ve son zamanlarda kesinlikle bahar takıntılıyım. Sezon sadece dün resmi olarak başlamakla kalmadı, ancak New York’taki hava durumu o kadar güneşli ve mükemmel, o kadar arketip olarak bahar benzeri, pencereler açık olduğunda başka bir şeye inanmak zor Breeze bizi birkaç dakikada bir alay ediyor. İçeride çalışmak, yaşadığımız günlerde olumlu haksızlıktır, ancak hayat böyle, sanırım. Hepimiz kira yapmak zorundayız.

Ancak şu anda, Nisan ayının ödemesini atlamayı, kendimi tahliye etmeyi ve önümüzdeki iki ay boyunca Central Park’ta yaşamayı düşünüyorum. Doğal olarak, bu kira sözleşmesini bu olağanüstü turkuaz gölgesinde Louis Vuitton Sophia Coppola Bag PM’sine yönlendirirdim. En iyi hava durumu ve en iyi çantaya sahip olduğunuzda kimin kafanızın üzerinde bir çatıya ihtiyacı var? Muhtemelen Haziran ayında daire veya kınamak geri dönmeli. Klima benim için çok önemli.

Olağanüstü deri ve ince tasarımlarından beri Sofia Coppola çantalarını her zaman sevdim, ancak daha önce sonbahar için çok daha fazla seçenek olarak inanmıştım. (Ya da mevsim ne olursa olsun siyah çantalar getiren insanlar için bir seçim. New York’ta çevrimiçi olarak büyük bir şey.) Aşağıdaki çarpıcı mercanla birlikte ideal olan bu olağanüstü rengi tamamen göz ardı etmiştim. Bu seçimlerden biri şüphesiz bahar ve yaz için en iyisidir ve pratik taşıma kayışı, aksi takdirde biraz iş benzeri görünebilen bir şekle rahatlık notu sağlar. Bahse girerim şimdi çanta matematik ideali yapan tek kişi ben değilim. Louis Vuitton ile 3950 $ karşılığında alın.