hazır olduğu söylentileri, müzik-beda moda söylentileri için müthiş bir hafta oldu ve sadece Çarşamba. Dün, Marc Jacobs’un Louis Vuitton’da uzun zamandır görevinden ayrılıp ayrılamayacağını araştırdık ve bugün, Women’s Wear Daily, Reed Krakoff’un 2014’te ayrıldıktan sonra onu eğiticinin potansiyel lideri olarak görüyor. Emma Hill’in adını eğitmen tahtının en uygun varisi olarak yüzen. Hill, elbette, Mulberry’nin yaratıcı yönetmeni – ya da bu hafta başında ayrıldığını açıklayana kadar öyleydi. Şahsen, sadece birisinin müziği kapatmasını bekliyorum, böylece herkes rastgele yeni işlerinde oturabilir.

WWD’ye göre, eğitmen en iyi yaratıcı noktası için adayların bir “rüya listesi” hazırladı ve hem Jacobs’un hem de Hill’in isimleri, Nicolas Ghesquiere ve Chloe’nin Clare Waight Keller ile birlikte bu listede. ve Phillip Lim. Oh, ve ayrıca Derek Lam. Bu, iş için gerçek adayların bir listesi yerine aksesuarları başarısı olan muhteşem tasarımcıların bir listesi olarak adlandırılabileceği gibi görünüyor, ancak eğiticinin bir yaşam tarzı markası olarak derin cepleri ve büyük hedefleri var, bu yüzden beni şaşırtmayacaktı. Manhattan merkezli şirkette çok büyük bir isim görün. (Sanırım Ghesquiere’ye rehberlik edebiliriz – eğiticinin çok fazla kaynağı olabilir, ancak muhtemel aday hala marka ile çalışmak için rıza göstermek zorunda kalacak ve Ghesquiere sadece eğitmen türü gibi görünmüyor.)

WWD, Jacobs’u listedeki en ilgi çekici isim olarak alıyor gibi görünüyor, ancak bence Emma Hill kolayca en uygun olacaktı. Mulberry’den ani ayrılışının, markayı lüks-çağdaş pazarda tutun, eğiticinin ABD’yi doldurmak istediği yaşam tarzı nişi olduğu iddia ediliyor. Ayrıca, Mulberry’deki katkıları, markanın hem miras görünümü hem de kişisel stil hakkında oynaklık duygusu olan modaya uygun genç kadınlar için şık deri ürünler için bir kaynak olarak görüldüğünü garanti etmeye yardımcı oldu; Eğitmen görünümünü de bu şekilde tanımlamıyorsam, ne olduğundan emin değilim.

Doğal olarak, hiçbir resmi kaynak bunların hiçbiri hakkında yorum yapmıyor, bu yüzden yaz günlerimizi, spekülasyon ve söylenti açığa çıkarmaya bırakılıyoruz. Marc Jacobs’un Louis Vuitton sözleşmesi ve Reed Krakoff’un görev süresi 2014 yılına kadar bitmediğinde, uzun süre bekliyor olabiliriz. Eğitmen hayranları, Krakoff’un ilk kez ayrılışını açıkladığı için markanın başkanı geliştiğini kim görmek istediğinize dair fikirleriniz var mı?