Geçen yıl, daha önce olduğundan çok daha fazla Louis Vuitton çantası gördüğünüzü gözlemlediniz mi? Eğer varsa, bu sadece siz değilsiniz: Yıldızlarda garantili bir artış onları iki kez haftalarımıza getirdikleri ve sadece markanın arkadaşları olan ve ücretsiz olarak alınan bir avuç ünlü değil. Bunun iki nedeni vardır: Birincisi, bir bütün olarak logolar, Louis Vuitton’a çok fazla fayda sağlayan uzun bir diriliş yaşıyor. İkincisi, Louis Vuitton’un monogram çantalarının son zamanlarda gerçekten harika olduğu – ve benzer şekilde önemlidir.

Nicolas Ghesquiere, LV’nin ünlü monogramını tüketici anlayışını modernize etmek ve diğer şeylerin yanı sıra birkaç yıl işte modernize etmek için işe alındı, bunun için harika bir görev yapıyor gibi görünüyor. Hepimiz uzun zamandır Louis Vuitton klasiklerini, Speedy, Alma ve Neverfull gibi anlarken, markanın artık ilginin ilgisini çekmeye değer yeni bir LV süslü çantalar sınıfı var. Markanın uzun zamandır hayranları şimdiye kadar tüm bu çantaları anlayacaklar, ancak Vuitton’un son zamanlarda birkaç ilk zamanlayıcının ilgisini çektiğini tahmin ediyoruz ve sizi markanın üzerinde doldurmak için buradayız Mevcut hit, aşağıda.

Louis Vuitton Pallas Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 2.540 $
Louis Vuitton’un son monogram başarısının çoğu, tuval çantalarını sadece standart doğal vachetta yerine canlı deri ile vurgulamaya başlama kararına ve bu önde gelen günlük çantaya, iç renk ipucu ile bunun için bir ağ geçidi ilacıydı. seçim. Çanta şimdi aşağıda gördüğünüz tüm renkli versiyonda mevcuttur.

Louis Vuitton Tuileries Besce Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 2.080 $
Bu çanta, LV’nin Pallas’ın popülaritesinin derisini kalbe aldığının yanı sıra rengi monogram çizgisine aşmak için ilk gösterge olan Monogram Renkler Koleksiyonu ile çıkış yaptı. Sonuçlar iki Tuileres çantasıydı ve aralarında taşıma çantası, kaldırma kazanan.

Louis Vuitton Popincourt Tag
Louis Vuitton aracılığıyla 2.370 $
Popincourt bu listedeki en yeni çanta, ancak Louis Vuitton’un monogram çizgisi ile renk deneylerinin doğal bir çıkışı. Basit, modern, hafif stil çantalar büyük bir hit kadar ayarladı.

Louis Vuitton Montaigne çantası
Louis Vuitton aracılığıyla 2.410 $
Montaigne, sermaye-F moda insanların görmezden geldiği, ancak gerçek alıcıların kesinlikle sevdiği stillerden biridir. İşlevsel ve işlevsel, ancak tüm hayatınızı sıktığınız gerçeğini maskeleyen cilalı bir görünüme sahip.

Louis Vuitton Palm Springs Sırt Çantası
Louis Vuitton aracılığıyla 1.860 $
Louis Vuitton’un erkek sırt çantaları marka için her zaman önemli parçalardı, bu yüzden LV’nin günlük veya seyahat amacıyla kadınlara yönelik bir sırt çantası koyması uzun zamandır garip oldu. (Kadınlar elbette erkeklerin çantalarını alabilir, ancak marka asla motive etmedi.) Son olarak Palm Springs hattına sahibiz, bu da birkaç boyutta anında bir vuruştu ve yavaşlama göstergeleri göstermiyor. Bu harika bir nedendir: işlevsel olduğu kadar temeldir, ancak inkar edilemez modaya uygun bir avantaj ile.

Louis Vuitton Pochette Métis Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 1.780 $
Pochette Métis, son birkaç yıldır Louis Vuitton’un kaçak hitlerinden biri olmuştur ve nedenini görmek zor değildir: En iyi orta boyutlu pratik bir çapraz gövde ve tamamları onu yapan geleneksel yüksek kaliteye sahiptir. uzun yıllar boyunca sağlam bir bahis.

Louis Vuitton Neonoe Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 1.390 $
Louis Vuitton konteyner çantasını NOE ile bir milyon yıl önce geliştirdi, ancak çantanın kısa taşıma kayışı ve standart tamamları, Mansur Gavriel’in getirdiği minimalist konteyner çantası trendinde bir yenilenme yaşamasını engelledi. NOE’nin bu güncelleme sürümü tam olarak ideal nota ulaşıyor.

Louis Vuitton Manhattan Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 2.490 $
2000’li yılların ortalarının bu güncellenmiş versiyonu, bu listedeki en yeni çantalar arasında yer alıyor ve gerçek bir klasik olmanın en büyük uzunluğu olabilir, ancak hala oranlarını seviyorum. Yeniden tasarımında LV, markanın monogram yeniden dirilişinin en büyük sırları arasında yer alan basitlik ve renk hakkında keşfedilen dersleri kullandı.