Hiç Tod’un ezici bir hayranı olmadım. Bazı insanların neden onları gerçekten seveceğini görebilsem de, iyi yapılmış olduklarını sorgulamadığım gibi, genellikle bir çantanın benim için çalışmasını sağlayan belirli bir şeyi kaçırıyorlar. El çantalarımda biraz pizazz’ı seviyorum ve Tod’un görünüşünü çok, son derece düşük anahtarlılar.

Bununla birlikte, Tod’un gölge tote’sine çok benziyorum. Onun cazip olduğunu keşfetmemi sağlayan biraz spesifik bir şey var, aynı zamanda bunun ne olduğundan hala emin değilim. Renk? Şekil? Belki ikisinin bir kombinasyonu?

Evet, bunun kombinasyon olduğuna inanıyorum. Renk bana Hermes’in her zaman popüler olan Potiron’u hatırlatıyor, bu da çantaya hemen süper lüks bir his veriyor. Tam olarak aynı değil, ancak kafamdaki aynı kıyafetlerin kavramlarını çağrıştırıyor ve bu benim için yeterli.

Şekil, tipik Tod’unuzun çantasından biraz daha büyüleyici ve marka için karakteristik olmayan bir şekilde süslü olmadan oldukça büyüleyici bir yöntemde. Deri inanılmaz derecede yüksek kaliteli görünüyor, bu da kafası olan şık, ince bir çantayı ve markadan tipik olan tipik omuzların üstünde güzel bir şekilde tamamlıyor. Saks ile 1095 dolara satın alın.