Beverly Hills Dog-Gate Skandalının Gerçek Ev Hanımları
Yeni insanlarla tanıştığımda cevaplamaktan nefret ettiğim sorulardan biri “Peki ne yapmaktan hoşlanıyorsunuz?” Kahve içmek, margarita indirmek ve çevrimiçi alışverişin hepsi aktivite olarak sayılır mı? Çok emin değilim. Sonra aslında en çok nefret ettiğim soru var. Hangi TV şovlarını sevdiğim sorulduğunda, “Bravo’da bir şey!” Dediğim için genellikle uyanıyorum. #SorryNotsorry. Tamam, aslında itiraf edeceğim biraz üzgünüm. Bu hafta Beverly Hills’in gerçek ev hanımlarındaki köpek kapısı skandalı hakkında düşünmeyi bırakamıyorum. Eğer bir Rhobh hayranı iseniz, tam olarak neden bahsettiğimi bilirsiniz. Aynı zamanda bu saçma hikaye çizgisinden bıktım, ben de bakamıyorum. Salı günkü bölümün sonunda Kyle Richards, Lisa Vanderpump’ın evinden çıktı ve bir sonraki adımda ne olacağını görmek için nefes nefese bekliyorum. Kyle ve LVP’nin 12 yıllık dostluğu gerçekten Lucy Lucy Apple Juice adında bir evcil köpekle bitecek mi? Düşünceler?

@Frassyaudrey
Birçoğumuz gibi, telefonumda çok fazla zaman geçiriyorum. Sosyal medya hem bir nimet hem de bir lanettir. Sık sık kendimi iyi eski Instagram’da bir kaydırdıktan sonra inanılmaz derecede ilham bulurken, bazen biraz aşağı ve tatminsiz hissettim. Başka bir kişi var mı? Arkadaşlarımdan biri bana Audrey Leighton Rogers’dan veya Instagram’da @Frassyaudrey’den bir yazı gönderdiğinde, gönderilerinin tavşan deliğinden düştüm. Onun tarzını ve genel estetiğini sevmeme rağmen, gerçekliği aşık olduğum şey. Altyazıları çiğ, dürüst ve ilişkilendirilebilir, bu da son derece ferahlatıcı.

Dior eğik işlemeli tuval spor ayakkabıları (950 $)
Kesinlikle ihtiyacım olmadığı bu spor ayakkabılar hakkında düşünmeyi bırakamıyorum! Bugünlerde oldukça küçük spor ayakkabı kraliçesi olduğum için onlardan bir ton kullanım alacağımı bilsem de, bunları arabama ekleyerek hizmetim yok. Bunların dikkat çekici görüneceği büyüleyici bir beyaz Caroline Constas elbisem var ve tek başına savurganlık havuzuna dalmak istememi sağlıyor.

Le Labo Dudak Balsamı (15 $)
Şimdiye kadar muhtemelen Le Labo’nun Santal 33 kokusuna olan çirkin takıntımı biliyorsunuz ve şimdi takıntılı olmak için başka bir Le Labo ürünüm var. Bu dudak balsamı. Siz çocuklar, inanılmaz. Bu bitki bazlı formül Shea Yağı, Jojoba Tohumları ve Zeytinyağı’ndan oluşur. Sadece vegan ve zulüm içermez, aynı zamanda dudaklarınızı delice yumuşak ve pürüzsüz bırakır. 15 dolar değerinde, Pinky Sözü.

Ben kalp keenwah quinoa trüf pufları
Çocukken babamın başka hiçbir yemeğin pastırma kadar aromatik ve lezzetli olmadığını söylediğini hatırlıyorum ve pastırma yeme günlerim çoktan gittiğinde iyi kokmadığını söylesem yalan söylerdim. Pastırma kokusuna rakip olan bir şey yer mantarı kokusudur. Yer mantarı takıntılıyım. Truffle patates kızartması, trüf makarna – adını ver, ben yiyeceğim. Bu pufları gece geç saatlerde atıştırmalıklarla karşılaştığımda trüf tanrıları benimle vardı. Bunlar sadece nispeten sağlıklı değil, kesinlikle ilahi tadı. Arkadaşlarım ve ben tüm çantayı yuttuk ve o zaman genel olarak onları denemeleri gerektiğini dinleyecek herhangi bir kişiye söyledim.