Son zamanlarda tüm “çivili çanta” trendinde teklif edildim, ancak hala biraz endişeliyim. Linea Pelle Dylan Medium Tote’u görmeden önce, gerçekten giydiğim tek çivili çantaya rastlamamıştım. Bunu bir sürü nedenden dolayı yapardım.

Benim için, çok sayıda çivili çanta, en üst düzeyde ve çivili debriyajlar durumunda avucum için biraz tehlikeli gibi görünüyor. Ancak bu taşıma çok az henüz iyi yerleştirilmiş çalışmaya sahiptir; Torbanın tabanının yanı sıra kayışların tabanının yanı sıra kayışları torbaya bağlar. Daha da iyisi, donanım ve fermuarlar, yuvarlak saplamalarla aynı hafif altın gölgesidir ve stili tote boyunca akarlar.

Fermuarların ve saplamaların kombinasyonu, beklendiği gibi aşırı rocker değildir, ancak tereyağına hoş bir yan yana, neredeyse yumuşak bir şekilde kırışık İtalyan deridir; Saplamaların kaba parlaklığı ve fermuarın pürüzlü olması, o deri için rahat bir dokunuş katıyor. Son, tercih edilen dokunuşum, giyilirse, ağır kayışların torbanın üzerinden geçmesini ve serin bir şekilde karmaşık olmayan bir görünüm üretmesini sağlayan çıkarılabilir bir taşıma kayışı yöntemi ile geliyor. Linea Pelle ile 425 dolara alın.