Çarşamba öğleden sonra, yaz mevsiminde eğlence hafta sonları beklerken biten bir şekilde görünen bir çalışma haftasıyla yarıya çok daha fazla yaptığımızı gösteriyor, bu yüzden hepsi Bizim biraz ödül almalıyız, değil mi? Aynı şekilde, bugün Çarşamba günü istediğini gösteriyor, bu yüzden aşağıda PurseBlog ekibinin bu hafta kendini tatmin etmeyi düşündüğü tüm ürünleri keşfedeceksiniz.

Olmak
Haftalardır petrolle ilgili bu “küçük mucize” anlaşması hakkında övgü değerlendirmeleri duyuyorum. Genellikle yüzümde petrol denemekte tereddüt ediyorum, ancak bazı insanlar bu şeylere yemin ediyor gibi görünüyor. ILA Radyant Gleam için yağ ile anlaşma, cilt hücrelerini yeniden üreterek cildinizi yumuşak ve parıltılı bırakır. Yağ, makyajın son derece uzun sürmeme eğilimi olduğu yaz aylarında her zaman faydalı olan bir makyaj astarı olarak kullanılabilir. Gül kokulu (yum!) Olmasının yanı sıra, kırışıklıklarla kavga etmelerine ve cildinizin yapısını geliştirmesine yardımcı olduğundan bahsetmiyorum. Benim gibi bu kült tercih edilen denemek için merak ediyorsanız, Net-a-Porter aracılığıyla 110 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Amanda
Hepinizin fark etmiş olabileceği gibi, ben bir yazarım ve yazarlar ticaretinin araçları konusunda son derece değerli bir grup insan olma eğilimindedir. İnternette yaşamak için bestelediğim gerçeğe rağmen, hala bilgisayarımın yanında kabul edilebilir oturmayı keşfettiğim sadece iki tür kalemle dolu bir kalem fincanım ve hazır bir muhabirin not defterini var, Gerçekten gerçek yaşamda bir şey not etme gereksinimi. Evde, çok fazla şeyleri ve tam da buradan sonra, güzel metinli Weston Cennet Calcite not defterinde yapmak istiyorum. Bu dönen kırmızı-mor baskısından çok daha güzel olamaz. Net-A-Porter ile 68 $ karşılığında alın.

Shannon
Biliyorum biliyorum. Tipik olarak, her birimiz gerçekten istediğimiz bir ürünü seçiyoruz ve hepinizle paylaşıyoruz. Ancak kendime yardım edemem. Bu hafta gerçekten * iki şey istiyorum. Her ikisinin de Alexander McQueen olduğunu düşünmenin yanı sıra, hepinizin bana basit olabileceğini düşündüm ve aşırı istediğim gibi bakıyorum.

Son yıllarda, bir kemerin herhangi bir kıyafetin bir sonraki seviyeye ne kadar alabileceğini tam olarak fark ettim. Durum böyle, görünüşüme çok daha fazla kemer eklemek için dikkatli bir çaba harcadığımı keşfediyorum. Bu Alexander McQueen Büyük Deri Midsection Kemeri, nedeninin en iyi örneğidir. Kapitone özet ve altın donanımı ile çarpıcı siyah deri sorunsuz bir şekilde bir araya geliyor. Bunu bir etekle eşleştirin veya görünümünüzü toplamı için bir elbise çizmek için. Ayrıca, bu stil mevsimlerin gelmesi için bir açıklama yapmak zorundadır. 597 $ karşılığında moda maçlar aracılığıyla.

Kişisel tarzım inanılmaz derecede sinirli olmaktan çok daha fazla bohemi-şık olsa da, zaman zaman biraz kenar bulmaya çalışırken kendimi keşfediyorum. Bu yüzden, bu Alexander McQueen iskeleti önemli bir fob ile karşılaştığımda, anında istedim. Tabii, bu altın tonlu bir iskelet önemli zincir, ancak sevimli bir tür keşfetiyorum. Sadece benim anahtarlarımın yanında mükemmel görünmekle kalmaz, ancak kesinlikle bir konuşma başlatıcısıdır! 149 $ karşılığında moda maçlar aracılığıyla.