Tebeşirle Tebeşirle Tebeşir Tebeşirle Korunması İçin Şahsen görülmesi gereken bir çanta olarak tam olarak ne kadar sevdiğimi bile söyleyemem. Tatil 2011, Balenciaga’nın geç saatlerde geçtiğini tamamladı, ancak sadece koyu gümüş (Balenciaga telefon ona siyah diyor, ancak her neyse, koyu gümüş), çünkü tam olarak nasıl yuvarlandığım. Balenciaga 10. Yıldönümü davası açtığı için biraz endişeliydim.

Koyu gümüş muhtemelen gezegenin anlaşmasında en esnek nötrdür, ayrıca Balenciaga Papier A3’ü taşıyan renkte varyasyon ve derinlik benzersizdir. Sadece yumuşak olduğu için değil, aynı zamanda yüzeyin ellerimi bulmasını beklediğimden beri, sadece yumuşak olduğu için değil, aynı zamanda kendimi de keşfettim. Tabii ki, narin, cesur bir bakış açısının, karşı konulmaz keşfettiğim bir kargaşa duygusu yoktu.

Büyük bir resimden bile söylemek zor, ancak bu yüzeydeki notlar açık gümüşten gerçek siyaha ve aralarında değişiyor. Radyasyon, kesinlikle ucuz görünmediği kadar ezici değil, aynı zamanda metalikleri lüks çizginin en iyi tarafında tutmak zor bir görev olabilir. Malzemenin yanı sıra bitişin olduğu için bu çantanın uzun ömürlü esneklikte nasıl adil olacağından emin değilim, ancak şu an için daha fazlasını istediğim birkaç şey var. Maçlarla 1387 $ karşılığında satın alın.