Dün Cara Delevingne’nin 22. doğum günüydü ve aynı zamanda dünya çapında bir BT kadını ve iyi bir Londra ailesinden süper model olduğunu düşünüyordun Onu tam olarak anlamadığı için mazur görülecek. Cara’yı son derece seven marka olan Mulberry, çok güdük görünmüyordu; Ona siyah fondan yıkanmış yenilebilir bir dut cara delovinge çantası aldı.

Bu pas sonrası yönetici dünyasında, aynı şekilde bir pasta olan bir eşya olan her şey, aynı zamanda el çantaları, normalde bloklu şekilleriyle, aile üyesi çocuğun dünyanın dublör fırıncılarına oyunudur. Yine de, bu pasta özellikle türün harika bir örneğidir; İlk olarak Mulberry’nin Twitter hesabında göründüğünde, gözlerimin beni aldatmadığından emin olmak için son derece dikkatli bir şekilde bakmam gerekiyordu.

Değildiler. Pasta, elbette, Mulberry’nin Delevingne ile Henüz Hitt Stores ortaklığından sonra modelleniyor ve bu da esas olarak Mulberry’nin önde gelen Bayswater şekline kapitone (ve genellikle sırt çantası kayışları veya saplamaları) eklemeyi içeriyor. Mulberry ve Delevingne şu anda çantalar için büyük bir tanıtım gezisinin ortasındalar, bu yüzden yakında mağazalarda görünmelerini umuyoruz.

Bir çanta doğum günü pastası alacak olsaydınız, hangi çantayı seçerdin?