Mercedes-Benz Moda Haftası’nın tanrıçaları ve tanrıçaları New York, dün dikkat çekici Oscar de la Renta şovundan cıvatalanmaya çalışırken üzerime bakıyordu (daha fazla bu hafta bulmak için) ve gösteri başlamadan önce sahne arkası bir bakış için Tibi’de sahne arkası gelmeyi zamanında yapın. İnsanların çoğu, sahne arkasında neler olduğunu görmek için asla bir defile gitmez, bu yüzden sizin için iki kelimeyle ruh halini ayarlayayım: çılgın telaşlı.

Bu benim ilk sezonum birkaç şovda sahne arkasıydı ve ilk olarak yolda olduğumu hissettim. Sonra herkesin sahne arkasında organize bir kaos içinde çalıştığını keşfettim ve kameralı telefonla bir kişi eklemenin büyük bir anlaşma olmadığını keşfettim. İlk görünümlerinde tasarımları keşfetmek için alanla yöntemimi yaptım ve saçların yanı sıra makyajın tamamını da görebildim.

Saçın yanı sıra makyajdan kıyafetlere kadar, basitlik genel temaydı. Saçlar, düşük at kuyruğuna geri çekildi ve daha serbest akan bir görünüm sağlamak için WISP’ler çıkarıldı. Makyaj, daha parlak gölgenin yanı sıra klasik, basit bir dudakla günlük olarak giyilebilir görünmek içindi.

Sadece Sophia Bush’a çarptığımı kabul etmek için koltuğuma gittim. Hepiniz, onunla tüketildim. Sophia, bir ağaç tepesi ile bitmeyen bir ilişkim olan kadınların ezilmesinin yanı sıra. Sophia, TV’de olduğu kadar Süper Sweet gibi şahsen muhteşem. Merhaba, tüm moda haftam sadece kısa tanıdıklarından zevk alarak yapılmış gibi davranmaya çalıştım. Bunu iki nedenden ötürü ortaya çıkarıyorum: Birincisi, gösteriye iyi bir yıldız gitti ve Olivia Palermo, Sophia Bush’un yanı sıra Emma Roberts ön sırasını yakaladığım bir resim ekledim; İkincisi, son yürüyüş videomda görebileceğiniz gibi, tasarımcı dalgası için patlayana kadar neredeyse rahatsız edici bir süre için ön sıraya odaklandım. Üzgünüm, o benim kadın aşkım, kendime yardım edemedim.

Şimdi şovun kendisi için: Tibi Bahar 2012 koleksiyonunun tamamı giyilebilir olarak adlandırılabilir. Düz renkler, palazzo pantolon, akış üstleri, Bermuda şortları ve moda ceketlerle daha yetişkin bir tibi kadına yöntem sağladı. Mükemmel bir sadelik duygusu ve iyileştirme pisti devraldı; Koleksiyonda kaybolmak kolaydı. Hızlı bir şekilde yayılma veya giyinme yetenekleri nedeniyle çok sayıda parça hızlı bir şekilde gardırop zımbası olabilir. Renkler kullanılırken, çoğu biraz bastırılmıştı, ancak yorucu bir yöntemde değil. Hem kendine güvenen hem de bu koleksiyona inanılmaz derecede yaşlanmayan bir kadının birçok vizyonum vardı. Sonunda, bahar gardırobuma birçok parça eklemeye devam etmenin yanı sıra kendimi daha fazla özlem duyduğumu keşfettim.