üzerinde renk kırıyor, doğrudan seninle olacağım: en son pembe bir çantaya sahip olduğumda ortaokuldaydı, bir eğitmen Pochette’i taşımaktan daha serin bir şey olmadığını düşündüğümde Markanın klasik logo baskısında parlak pembe. O çantayı çok sevdim ve köşeler giyilene ve son bacağın üzerindeydi. Bu günlerde hala monogram için çok fazla sevgim var, ama siz erkekler beni sık sık çok pembe düşünmediğimi bilmek için yeterince iyi tanıyorsunuz. Orta derecede moda çantalar ve şekillere doğru yönlendirme eğilimindeyim, ancak siyah, beyaz ve çıplak gibi klasik, nötr renklerde. Risk alacak ve renkli çantalar taşıyacak kadar cesur olanları kıskanıyorum. Keşke o insanlardan biri olsaydım! Ben sadece bir kot pantolon ve tee türden bir kızımdan çok daha fazlasıyım, ama beni her gün beş inçlik pompalarda yakalamayacaksın. Günlük görünümüm iyi bir renk pop ile kolayca yükseltilebilir, ancak en yakın renklendirdiğim kırmızı bir torbadan sonra şehvettir. Pink gerçekten benim için itiyor, bu yüzden Hot Pink’teki Lady Dior çantasını ne kadar sevdiğime şaşırdım.

Bu çantada büyük bir renk ezmesi var ve bu bir ezilme olmasa da, hareket edeceğim bir aşk olmasa da, birisinin bu bayanı kapımın önüne düşürmesi umursamıyorum! Henüz hayatımda yılda birkaç çanta satın almayı göze alabileceğim noktada değilim, eğer bu yüzden yine de nötr torbalara doğru yönlendirme eğilimindeyim. Lady Dior, listemde siyah veya çıplak olarak yüksek, ancak renk yapmak için türseniz, bunu yapmanın yolu bu

Bu çanta hakkında sevdiğim çok sayıda şey var. Yeni başlayanlar için, sade bir şekilde güzel ve son derece şık ve zamansız. Asla yaşlanmayacak şık bir şekil. Bu çanta, özellikle pembede öne çıkıyor ve Dior’un klasik, ultra-kadın cazibesine uygun olarak mükemmel bir şekilde düşüyor. Çanta, mat altın donanımlı taneli deriden iyi yapılmıştır. Bazı Lady Dior çantalarının üst zipi olsa da, üst kapağın bu Lady Dior’da sunduğu kullanım kolaylığını seviyorum.

İçeride, torbanın arka duvarında bir fermuarlı cep ve ön duvarda yarık bir cep bulacaksınız. 7,9 ″ x 6,7 ″ x 3,5 ″ boyutları ile bu çanta ideal boyuttur. Gün için ihtiyacınız olan her şeye uyabilir ve zaman zaman taşıdığım bir planlayıcı, not defteri veya roman gibi bazı ekstralara kolayca sığabilir! Kompakt, ama aşırı küçük değil ve oldukça yapılandırılmış ama yine de yumuşak ve lüks. İlkbahar köşesinde ve bu çanta yakında Dior butiklerine geliyor, bilmek istiyoruz: Bu sıcak pembe bayanı sallar mısın?

Dior’u Vestiaire Collective aracılığıyla alışveriş yapın.