Sarı için en iyi sarı çantalar kesinlikle var olan en mutlu renklerden biridir, bu çarpıcı parlak renk tonu sevmemek zordur. Soluk bir sarışın olarak, sarıdan kaçındığımı ve daha soluk görünmek için bu sıcak rengi asla giymediğimi itiraf edeceğim, ancak yaşlandıkça yavaşça ama kesinlikle gardırobuma çok daha fazla sarı dahil etmeye başladım. Çok fazla sarı kıyafet giymediğim için, genellikle neşeli rengi gardırobuma getirmek için aksesuarlara güveniyorum. Her ne kadar toplam yıl boyunca bir renk olarak görmeme rağmen, yaz güneşinde giymek için özellikle uygun hissediyor.

Bu kısa makale için en sevdiğim sarı çantalarımı ararken (spoiler uyarısı: çok sayıda iyi seçenek var!), Henüz koleksiyonuma bir tane eklemediğim beni şok etti. Sarı çantalarla vuruldum çünkü Blair Waldorf gün içinde Gossip Girl’de hardal renkli bir Fendi Peekaboo’yu geri taktı, ancak bir nedenden dolayı benim için bilinmeyen bir nedenden dolayı seti hiç çekmedim ve satın aldım. İyi bir ifade çantasını seviyorum ve parlak sarı bir renk, özellikle parlak renkli çantalarla uğraşmaya başlıyorsanız, koleksiyonunuza daha cesur bir el çantası tanıtmanın kolay bir yoludur.

Yumuşak bir tereyağı sarı, hardal tonu veya daha zengin bir derin sarı renk tonu olsun, bu renk herkesin gardırobunu tamamlayacaktır. Şahsen bir sürü çiçek baskısı ve nötr giyiyorum, bu yüzden cesur parlak sarı bir çanta dolabımdaki neredeyse her toplulukla iyi çalışıyor. Parlak ve cesur sarı bir çanta için emin değil misiniz? İfade çantaları sizin işiniz değilse, nötr bir çanta olarak daha yumuşak bir gölgeyi de çekebileceğinizi düşünüyorum.

En sevdiğin sarı çantanız var mı? Şu anda arabamda birkaç tane var ve aşağıda en iyisi olan favorilerimi not ettim.

Polène Numéro Un (428 $)

Céline Nano Bagaj Çantası (2.700 $)

Bottega Veneta Yastıklı Casette Crossbody Bag (2.800 $)

Gucci GG Marmont Küçük Torba Take (1.290 $)

Chloé Küçük Tess Colorblock Deri Take On Torba (2.050 $)

Saddle Torbası ile Koç Küçük Top Deal (295 $)

Mulberry Küçük Amberley Deri Crossbody Bag (795 $)

Prada Medium Saffiano Panier Bag (2.550 $)

Medea x Judith Bernstein Tote Torbası (757 $)

Tory Burch Lee Radziwell Küçük Çanta (698 $)

Botkier Küçük Cobble Hill Deri Crossbody Bag (198 $)